Happy Hours -25% w aplikacji mobilnej Taxify

Kolejny przewoźnik Taxify oferujący usługi przez aplikację mobilną rozwija swoją usługę w Polsce i oferuje promocję -25 proc. na przejazd.

Happy Hours w aplikacji Taxify

Rynek przewozów taksówkowych w Polsce jest coraz większy, co jest dobrą wiadomością dla pasażerów. Usługa Taxify, która wystartowała w zeszłym roku w Polsce także chce nadążać za konkurencyjnymi usługami takimi jak Uber, myTaxi czy iTaxi.

Dzisiaj Taxify ogłosiło wprowadzenie nowej kategorii przewozowej COMFORT oraz uruchomienie promocji Happy Hours -25% w losowych porach dnia i nowy.

Przeczytaj także: Taxify z promocyjnymi stawkami za przejazdy w Warszawie

Nowa kategoria COMFORT w Taxify

Wprowadzono dodatkową kategorię w Warszawie o nazwie COMFORT, dzięki której można zamówić przejazdy w nowszych i lepszych samochodach. Przejazdy tymi autami są także atrakcyjne cenowo, bowiem za 1 km zapłacimy tylko 1,5 zł. Dokładny cennik znajduje się w aplikacji mobilnej przewoźnika.

Podstawowa kategoria TAXIFY cały czas dostępna dla w cenie od 1,20 zł za km.

Promocja HAPPY HOURS -25%

W Warszawie Taxify wprowadziło promocję HAPPY HOURS -25%. Jednak nie jest ona dostępna w ściśle określonych godzinach. Przed zamawianiem przejazdu należy sprawdzić czy ta kategoria jest aktywna – jeśli tak, pojedziemy 25% taniej.

Happy Hour -25% w aplikacji Taxify

Kategoria HAPPY HOUR -25% będzie pojawiać się w aplikacji automatycznie o różnych porach dnia i nocy. Oczywiście firma wyrówna kierowcom różnicę wynikającą z obniżonej stawki.

Nie korzystasz jeszcze z Taxify? Zgarnij 10 zł na pierwszy przejazd!

Wejdź do aplikacji i z Menu wybierz zakładkę Promocje. W polu Kod promocyjny wpisz FCJLE a otrzymasz 10 zł na pierwszy przejazd.

Kod promocyjny na 10 zł na przejazdy Taxify
Kod promocyjny na 10 zł na przejazdy Taxify

W Taxify mogą zarejestrować się także kierowcy, którzy chcą zarabiać na przewozach w tej usłudze. Usługa ruszyła także w Krakowie.

Aplikację pobierzesz na iOS-a ze sklepu App Store i na Androida z Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play