Taxify z promocyjnymi stawkami za przejazdy w Warszawie

W piątek 25 sierpnia 2017 r. estońska platforma Taxify rusza z ciekawą promocją 60 groszy za km za przejazdy w Warszawie.

Taxify DiDi App

Taxify to jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji transportowych w Europie z ponad 1 mln klientów w 19 krajach na świecie. Firma powstała w Estonii w 2013 roku, i działa na tej samej zasadzie co Uber czy MyTaxi, oferując przewozy osobowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Taxify pozyskało ponad 2 miliony euro z funduszy venture capital oraz zespół składający się z osób z takich firm technologicznych jak Skype, Google & Uber.

Estońska firma miała swój start w grudniu 2016 roku, ale niewiele osób wtedy o niej słyszało… Teraz usługa rusza po raz kolejny i stawki jakie oferuje, mogą pozwolić jej na podebranie pasażerów konkurencji.

Firma ma nową strategię i w osiągnięciu celu ma pomóc także niedawno nawiązane partnerstwo strategiczne Didi Chuxing – chińskim odpowiednikiem Ubera z 400 mln klientów w samych Chinach.

Ile kosztuje Taxify i jak jeździć?

Od dzisiaj Taxify rusza z dużą akcją promocyjną w Warszawie, oferując obniżone stawki za przejazd. Model zamawiania taksówki i zarabiania w Taxify jest analogiczny jak w Uberze.

Teraz przejazdy są tańsze o 50% – opłata początkowa wynosi 2 zł + 0,60 zł za km oraz 0,15 zł za minutę.

Aplikacja mobilna dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOS. Należy zarejestrować się weryfikując swój numer telefonu i podając dane karty płatniczej, z której pobierane są opłaty za przejazdy. Oznacza to, że płatności są całkowicie bezgotówkowe.

Zgarnij 10 zł na pierwszy przejazd Taxify:
Wejdź do aplikacji i z Menu wybierz zakładkę Promocje. W polu Kod promocyjny wpisz FCJLE a otrzymasz 10 zł na pierwszy przejazd.

Kod promocyjny na 10 zł na przejazdy Taxify
Kod promocyjny na 10 zł na przejazdy Taxify

W Taxify mogą zarejestrować się także kierowcy, którzy chcą zarabiać na przewozach w tej usłudze.

Zobacz, jak zamówić przejazd przez aplikację:

Jak działa Taxify?

Cechy aplikacji

  • Niezawodne przejazdy – widoczne informacje o kierowcy i możliwość oceniania na koniec przejazdu. Twoja opinia pomaga nam utrzymać najlepszych kierowców.
  • Bez gotówki, bez kłopotu – dodaj swoją kartę kredytową lub debetową z możliwością płatności w internecie do aplikacji, a kwota za przejazd zostanie automatycznie pobrana po dojeździe do celu.
  • Wygodne podróże firmowe – możesz używać Taxify do przejazdów prywatnych lub służbowych, zmieniając metodę płatności.

Taxify - 50% taniej za przejazdy w Warszawie przez Taxify

Aplikację pobierzesz na iOS-a ze sklepu App Store i na Androida z Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Przeczytaj również: W Uberze zaplanujesz przejazd z wyprzedzeniem