Netflix pokaże „Czarne lusterko” już 19 stycznia!

Znamy datę premiery wszystkich czterech odcinków specjalnej serii „Czarne lusterko” z polskimi youtuberami – 19 stycznia 2018 roku pojawią się na kanałach Netfliksa, a już teraz możesz obejrzeć oficjalny zwiastun.

„Czarne lusterko” - premiera 19 stycznia 2018 r.

 

Zapowiadana od tygodnia specjalna produkcja Netfliksa pt. „Czarne lusterko” pojawi się na kanałach i profilach społecznościowych serwisu już w ten piątek 19 stycznia 2018 roku.

Wczoraj mogliśmy obejrzeć zapowiedź czwartego odcinka pt. „1%” z udziałem Grupy Filmowej Darwin. W pozostałych trzech epizodach udział wzięli inni polscy youtuberzy: „69,90” z emce kwadrat, „Rozstanie” z Krzysztofem Gonciarzem oraz  „Suma szczęścia” z Martinem Stankiewiczem.

Sądząc po obsadzie oraz zapowiedziach i oficjalnym zwiastunie możemy się domyślać, że fabuła będzie opierała się głównie o media społecznościowe w połączeniu z przyszłością, technologią i problemami emocjonalnymi ludzi.

Poniżej możesz obejrzeć trwający prawie 2 minuty oficjalny zwiastun wszystkich 4 odcinków:

Jestem bardzo ciekawy co wyniknie z tego projektu, ale mam wielką nadzieję, że tak jak w przypadku innych akcji Netfliksa, będzie to dobra rozrywka!

źródło: Netflix Polska