Google ogłosiło finalistów Indie Games Contest 2017

Firma Google opublikowała listę finalistów najlepszych gier niezależnych na Androida The Google Play Indie Games Contest 2017 – gala finałowa już 13 lutego 2018 r.

Google Play Indie Games Contest 2017

Po sukcesie zeszłorocznej inauguracyjnej edycji konkursu Google Play Indie Games Contest, który promuje najlepsze niezalezne gry mobilne, Google opublikował listę 20 finalistów nominowanych za 2017 rok.

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie niezależne studia  działające w 31 krajach na świecie. Warunkiem startu w zawodach była liczba mniejsza niż 30 pracowników oraz wydanie gry mobilnej na Androida w sklepie Google Play w 2017 roku.

Zobacz także: Konkurs dla twórców gier niezależnych w Google Play w Europie

Oto pełna lista 20 finalistów ubiegających się o nagrodę Indie Games Contest nagrody 2017 (w kolejności alfabetycznej):

Ikony aplikacji 20 finalistów konkursu Google Play Indie Games Contest 2017
Ikony aplikacji 20 finalistów konkursu Google Play Indie Games Contest 2017

Finaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje gry mobilne podczas finałowej imprezy, która odbędzie się 13 lutego w Saatchi Gallery w Londynie. 10 najlepszych gier zostanie wyróżnionych w specjalnej sekcji New Indie Highlights w sklepie Google Play.

Trzy najlepsze zespoły otrzymają kupony na promocję marketingową swoich produkcji oraz bilety na  konferencję Google I/O 2018, no i oczywiście sławę i chwałę za stworzenie jednej z najlepszych gier niezależnych 2017 roku.

źródło: Android Central via Google Events