„Czarne lusterko” z polskimi youtuberami, inspirowane serialem Black Mirror

Serwis Netflix pokaże tylko w mediach społecznościowych produkcję pt. „Czarne lusterko”, na którą będą składać się cztery historie w wykonaniu polskich youtuberów.

„Czarne lusterko” - logo (Netflix) - historie z polskimi youtuberami inspirowane serialem „Czarne lustro”

Jeśli widzę, że jeden z moich ulubionych seriali pt. „Czarne lustro” (oryg. Black Mirror”) ma zostać sparodiowany przez polskich youtuberów, to obawiam się co z tego powstanie. Osobiście nie przepadam za parodiami, a taka forma promocji dla takiego tytułu jak Czarne lustro chyba nie jest potrzebna?

Netflix zapowiedział na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, YouTube’ie i Twitterze a także na międzynarodowym profilu Black Mirror, że powstała socialowa produkcja zatytułowana Czarne lusterko – historie inspirowane serialem Czarne lustro.

Wśród znanych postaci polskiego YouTube’a wystąpią między innymi Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz czy GF Darwin.

Zobacz oficjalny zwiastun Czarnego lusterka:

Serial „Czarne lustro” powrócił z czwartym sezonem w grudniu ubiegłego roku, a każdy z sześciu odcinków to osobna historia opowiadający o dystopijnych problemach świata technologii i człowieka.

Ci, którzy mieli okazje obejrzeć wszystkie odcinki, wiedzą, że stoimy u progu mrocznej wizji przyszłości, która zależy nas i tego jak głęboko pozwolimy nowej technologii wniknąć do naszego życia.

Czym będzie „Czarne lusterko”? Zobaczymy „już niedługo” – oby tylko nie okazało się powtórką z reklam Orange’a z udziałem gwiazd polskiego YouTube’a. Patrząc jednak na obsadę, wierzę, że jednak będzie utrzymany poziom!

źródło: Netflix Polska