Październikowe darmówki w Playstation Plus

Członkowie Playstation Plus, w tym miesiącu mogą pobrać za darmo trzy pełnowartościowe gry na PS4 o łącznej wartości 322 zł.

Październikowe gry do pobrania bezpłatnie w ramach Playstation Plus (2017)

Oto trzy darmowe tytuły dla subskrybentów Playstation Plus, które można już pobrac ze sklepu Playstation Store na swoje konsole.

Metal Gear Solid V

Wciel się w legendarnego żołnierza zwanego Big Bossem, który budzi się ze śpiączki i stara się wyłapać członków złowrogiej organizacji, która chciała go zniszczyć.

Bierz udział w działaniach na terenach okupowanych na Bliskim Wschodzie i w Afryce, ratując byłych towarzyszy i rekrutując nowych żołnierzy, by pomogli Ci odbudować utraconą Bazę-Matkę.

Zobacz także: Karta kredytowa PlayStation, z którą można kupić więcej gier

Amnesia: Collection

Czeka Cię prawdziwie przerażająca podróż w szaleństwo i utratę pamięci w pełnej wersji kultowego horroru „Amnesia”.

Opowiedziany w formie trzech oddzielnych opowieści – Amnesia: The Dark Descent, Amnesia: A Machine for Pigs oraz Amnesia: Justine – horror przedstawia dzieje trzech bohaterów walczących z osobistymi koszmarami i starającymi się pokonać swoje demony.

Gra dodatkowa na PS VR:  RIGS Mechanized Combat League

Poznaj przyszłość sportu w oszałamiającej rzeczywistości wirtualnej, grając w RIGS Mechanized Combat League – subskrybenci PS Plus będą ją mogli pobrać jaki specjalną grę dodatkową od 5 września.

Steruj jednym z tworzących oddział potężnych mechów w pełnych emocji meczach online, albo zdobywaj coraz wyższą pozycję w lidze, walcząc na niesamowitych globalnych arenach – wyłącznie na PlayStation VR.

źródło: Playstation Polska