„Colossatron: Massive World Threat” za darmo w App Storze!

Aplikacją tygodnia w App Storze jest tym razem gra mobilna „Colossatron: Massive World Threat” – pobierz za darmo do przyszłego czwartku!

Clolossatron od Halfbrick - Free App of the Week (App Store)

Jak co tydzień firma Apple wyróżnia jedną aplikację i udostępnia ją bezpłatnie w ramach sekcji Free App of the Week. Tym razem, przez kolejnych 7 dni, posiadacze iPhone’ów i iPadów mogą pobrać za darmo grę mobilną studia Halfbrick Studios zatytułowaną „Colossatron: Massive World Threat”. Twórcy gry znani są z takich tytułów jak Jetpack Joyride oraz Dan the Man: Action Platformer.

Ten strategiczno-strzelankowy tytuł kosztuje poza promocją około 4,5 zł, dlatego warto pobrać ją nawet jeśli okaże się, że nie jest to Twój ulubiony gatunek gier mobilnych.

Colossatron jest grą pełną strzałów i wybuchów umieszczonych w świecie przyjaznych i charakterystycznych animacji Halfbricka. Rozgrywka jest bardzo prosta, a mechanika nie przysporzy kłopotów nawet początkującym graczom. W grze liczy się strategia, dzięki której będziesz niezwyciężony. Nie brakuje także specyficznego poczucia humoru i przemyślanej dbałości o szczegóły.

Oto oficjalny klip promujący gry Colossatron:

Grę pobierzesz teraz  za darmo na iOS-a ze sklepu App Store, oraz Google Play na urządzenia z Androidem:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play