„Dan The Man” nowa gra mobilna od Halfbrick Studios

Epicka gra mobilna „Dan The Man” od Halfbrick Studios jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android.

Gra mobilna „Dan The Man” od Halfbrick Studios

Twórcy gier Fruit Ninja i Jetpack Joyride powracają z nową bezkompromisową platformówką Dan The Man utrzymaną w stylu retro, w której nauczysz swoich wrogów latać gdzie pieprz rośnie!

Najnowsza gra od Halfbrick Studios ostatecznie została wydana urządzenia z systemem Android i iOS. Dan The Man to klasyczna platformówka z dużą ilością ciosów, kopnięć, strzałów i złych facetów, których trzeba usunąć z drogi. Rozgrywka jest bardzo prosta i zabawna zarazem.

Główny bohater i grafika gry utrzymana jest w stylu gier Jetpack Joyride i Monster Dash. Podobnie jak w poprzednich tytułach można ulepszać swoją postać, aby być silniejszym i skuteczniejszym w walce z wrogami. Po drodze możemy zbierać bronie i różne przedmioty, żeby wykorzystać je w dynamicznej rozgrywce. Gra posiada kilka trybów i elementy z nagrodami dla lojalnych graczy.

Dan The Man - screen retro gry od Halfbrick StudiosScreen z gry „Dan The Man”

Fabuła gry Dan The Man

Wioska Dana jest w niebezpieczeństwie, a zło czai się na każdym rogu. Wybranka serca głównego bohatera – Josie jest w niebezpieczeństwie, a zadaniem Dana jest uratowanie jej przed złymi typkami.

Gra posiada 12 poziomów pełnych akcji i różnorodnych przeszkód. Zobacz na poniższym wideo jak wygląda dynamiczna rozgrywka w tej platformówce:

Już teraz możesz pobrać grę na swoje urządzenie bezpośrednio ze sklepu App Store lub Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play