Samsung udostępnił nową zapowiedź Galaxy Note 8

Zobacz najnowszy teaser nadchodzącej premiery nowego Samsunga Galaxy Note 8, którego zobaczymy już 23 sierpnia 2017 roku.

#DoWhatYouCant - Galaxy Note 8 Unpacked 2017

Za niecały tydzień, 23 sierpnia 2017 roku nastąpi wielka odsłona nowego fabletu Samsunga Galaxy Note 8. Jak zwykle będzie dużo świateł i blichtru – oby tylko nie skończyło się jak w przypadku poprzednika Note 7, który okazał się (nie)wypałem i kosztował koreańskiego producenta ogromne pieniądze…

Osobiście nie przepadam za wydarzeniami Samsunga, bo są po prostu nudne, ale w tym roku jest na co czekać! W tym roku Samsung nie może pozwolić sobie na wpadkę i z pewnością przygotował coś co powinno powalić na łopatki konkurencję (mam na myśli głównego konkurenta, czyli iPhone’a firmy Apple).

Opublikowany dzisiaj teaser wideo, powinien wzbudzić w nas apetyt na to co będzie potrafił nowy Galaxy Note 8. W zapowiedzi, na czarnym tle pojawiają się różne słowa w języku angielskim, które zastępowane są innymi. Na przykład zamknięty-otwarty, niemożliwe-możliwe, myśl-działaj i tym podobne. Na końcu wyświetlana jest plansza z bezrmkowym symbolem Galaxy i rysikiem Samsunga, w środku którego wyświetlane jest hasło Do bigger things i następie hashtag #DoWhatYouCant.

Oczywiście całość jest zaproszeniem do robienia większych rzeczy już 23 sierpnia 2017 r.  kiedy to odbędzie się wydarzenie UNPACKED 2017.

Zobacz całe wideo poniżej:

Według nieoficjalnych doniesień Note 8 będzie niewiele większy niż smartfony S8. Mówi się, że będzie posiadał 6,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED 18,5:9, procesor Snapdragon 835 lub Exynos 8895, 6 GB pamięci RAM (po raz pierwszy w modelu Note) i akumulator o pojemności 3300 mAh. Konfiguracja dwóch kamer z tyłu ma zapewnia stałe zoomowanie optyczne, a także efekty specjalne..

Co zobaczymy w nowym Galaxy Note 8? O tym już wkrótce!

źródło: Samsung via GSMArena