Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany 23 sierpnia

Już 23 sierpnia 2017 roku firma Samsung zorganizuje wydarzenie Unpacked, podczas którego zaprezentuje nowego Galaxy Note 8.

Samsung Galaxy Note 8 - Unpacked 23.08.2017

Firma Samsung właśnie ogłosiła, że najbliższe wydarzenie Galaxy Unpacked 2017 odbędzie się w Nowym Jorku w środę 23 sierpnia 2017 roku, podczas którego ogłosi nowego Samsung Galaxy Note 8. Po opublikowanej grafice z S-Penem można spokojnie założyć, że będzie to właśnie większy model Galaxy Note 8.

Samsung prawdopodobnie chce wydać Note 8 jeszcze w tym roku, a związane to może być z zeszłoroczną wpadką związaną z Note 7. Nie znamy jednak jeszcze szczegółów i potwierdzonej daty premiery.

To, co wiemy na temat Galaxy Note  8 to między innymi to, że najprawdopodobniej będzie posiadał 6,3-calowy wyświetlacz Infinity, podobnie jak w przypadku Galaxy S8 i S8 +. Dodatkowo będzie wyposażony w standardowy rysik S-Pen i będzie posiadał wysokie parametry techniczne oraz 2 tylne kamery.

Jedyne co zostało potwierdzone to oficjalna premiera urządzenia, która odbędzie się 23 sierpnia w Park Avenue Armory w Nowym Jorku. Impreza i prezentacja fabletu Note 8 od Samsunga rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu lokalnego EST, czyli o 17.00 czasu polskiego.

Jeśli chcesz oglądać prezentację Galaxy Unpacked 2017 na żywo, Samsung będzie transmitował ją w internecie na swoich stronach internetowych oraz kanale YouTube.

źródło: Samsung Mobile Press – [Invitation] Samsung Galaxy Unpacked 2017: Do Bigger Things