Asus zaprasza na konferencję 19 sierpnia

Firma Asus wysłała zaproszenie na specjalną konferencję, która odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku w Pasay na Filipinach – czy zostanie zaprezentowany ZenFone 4 Max?

ASUS - zaproszenie na konferencję 19.08.2017

Wysyp budżetowych telefonów przed kilkoma laty pozwolił Asusowi stać się jednym z większych graczy na rynku smartfonów. Od tamtej pory producent odnotowywał wzloty i upadki, w tym uruchomienie ZenFone 3, na którego dość długo czekaliśmy. Być może w sobotę 19 sierpnia ASUS pokaże coś więcej niż spodziewany ZenFone 4?

Zdjęcie promocyjne Asusa wydają się być dość czytelne, że telefon ten będzie wyposażony w dwa aparaty. Technicznie ZenFone 4 został już wydany, a wariant Max został uruchomiony w Rosji. Przypuszczalnie to wydarzenie specjalne będzie poświęcone czemuś więcej niż tylko smartfonowi. Być może firma zapowie sprzedaż smartfona na całym świecie? Możemy się tylko domyślać.

Asus ZenFone 4 teaser

Konferencja odbędzie się 19 października w Pasay na Filipinach. Możliwe, że Asus ogłosi oficjalnie ZenFone 4 Max. Czas pokaże.

Nie mamy informacji, czy będzie można obejrzeć wydarzenie online w internecie, jak tylko pojawią się takie informacje, uzupełnię wpis o niezbędne namiary.

źródło: AndroidPolice