Nowa oferta Orange na kartę z dużym pakietem GB

Operator Orange uaktualnił ofertę na kartę, w której możesz zyskać więcej GB za tę samą cenę co dotychczas i nawet 50 GB internetu dla przenoszących numer.

Nowa oferta w Orange na kartę z większymi pakietami danych (GB)

Orange zaprezentowało bardzo atrakcyjną ofertę na kartę zarówno dla przenoszących numer jak i dla obecnych klientów Orange na kartę.

Jak wiadomo, nie da się dać więcej niż nielimitowane rozmowy i SMS-y, dlatego operator znacząco zwiększył pakiety danych internetu mobilnego w ofercie na kartę Orange Free, które w połączeniu z dodatkowymi bonusami za doładowanie pozwalają zdobyć całkiem spory pakiet danych za jedyne 30 zł miesięcznie.

Od teraz transfer danych zwiększa się nie tylko w ofercie na abonament ale także na kartę – oczywiście bez podwyższania cen! Poniżej znajdziesz szczegóły nowych ofert i pakietów.

Oferta dla przenoszących numer do Orange na kartę

Osoby, które zdecydują się na przeniesienie numeru do Orange na kartę i aktywują usługę wersji cyklicznej mogą za 28 zł otrzymać nielimitowane SMS-y i rozmowy oraz 35 GB internetu. Jeżeli skorzystacie z oferty Orange Free na kartę i doładujcie konto za 30 zł otrzymujecie dodatkowo 15 GB. W sumie, korzystając z obu rozwiązań można za 30 zł otrzymać 50 GB na transfer danych a także nielimitowane rozmowy i SMS-y.

Taki pakiet danych powinien spokojnie wystarczyć nawet dla tych, którzy oglądają dużo wideo na urządzeniach mobilnych.

Jak włączyć ofertę dla przenoszących numer do Orange na kartę

Orange nie zapomniał o obecnych klientach

W przypadku stałych klientów wielkość pakietu danych zwiększa się od stażu w sieci. Ci, którzy są w Orange krócej niż rok otrzymają za 35 zł 15 GB, od roku do 3 lat – 17 GB, a powyżej 3 lat – 20 GB. Należy pamiętać o promocji w Orange Free na kartę, gdzie dodatkowo zwiększa się pakiet danych.

Operator zaprezentował też nową ofertę dla tych, którzy potrzebują więcej danych na krótki, na przykład na 7 dni (np. dla przyjeżdżających na urlop do Polski). Orange zwiększyło 7-dniowy pakiet danych za 12 zł z 2 GB do 15 GB.

Przeczytaj również: Internet mobilny na kartę – porównanie

I jeszcze jedna ważna rzecz!

Za każdym razem gdy automatycznie odnawiasz usługę dostaniesz o 1 GB internetu więcej niż miesiąc wcześniej. Po kilku miesiącach robi się z tego pokaźny pakiet danych. Zmiana dotyczy także tych klientów, którzy przenieśli numer do Orange na kartę i aktywowali usługę cykliczną. Dodatkowo istnieje możliwość włączenia usługi zarówno w wersji jednorazowej jak i cyklicznej.

Nowy cennik doładowań w Orange na kartę (sierpień 2017)

cenaważność usługistażdotychczasowy pakietnowy pakiet
12 zł7 dni2 GB15 GB
10 zł7 dni (dla przenoszących)2 GB15 GB
35 zł31 dni (jednorazowa i cykliczna)do roku2 GB15 GB
35 zł31 dni (jednorazowa i cykliczna)1-3 lata3 GB17 GB
35 zł31 dni (jednorazowa i cykliczna)powyżej 3 lat5 GB20 GB
28 zł31 dni (dla przenoszących)8 GB35 GB

Przypomnijmy, że przenoszący numer do Orange Free na kartę, otrzymują z 2 GB na start oraz kontem ważnym rok. Stawki w Orange Free na kartę bez aktywacji pakietu all inclusive wynoszą: 29 gr/min, 20 gr/SMS, 40 gr/MMS, 1 gr/100kB.

Gdy Twój numer zostanie przeniesiony do Orange na kartę, nie zapomnij doładować konta i aktywować oferty dla przenoszących numer,, dzięki któremu otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMSy oraz 50GB internetu!

Więcej o nowych pakietach i ofertach przeczytasz na stronie internetowej Orange.

źródło: Biuro prasowe Orange