Niestandardowy spot Apple’a pt. “The Rock x Siri Dominate the Day”

Dwayne „The Rock” Johnson wystąpił w ciekawej reklamie iPhone’a 7 wraz z asystentem osobistym Siri – zobacz, co z tego wyszło.

The Rock x Siri Dominate the Day (Apple)

Amerykański aktor, producent i były wrestler samoańskiego pochodzenia Dwayne Douglas Johnson o pseudonimie The Rock  wystąpił w nowym filmie reklamowym firmy Apple zatytułowanym: „The ROCKxSIRI Dominate the Day”. Dzisiaj filmik został udostępniony na stronie internetowej Apple’a siri.com oraz na oficjalnym kanale YouTube.

To już drugi raz, kiedy  Apple wydaje dłuższe wideo w nietypowej formie, innej niż standardowa reklamówka. W zeszłym miesiącu firma Apple wyróżniała film „Détour”, francuskiego reżysera filmowego Michel Gondry, który został nakręcony iPhone’em i zdecydowanie utrzymany w stylu Apple’a.

Projekt z Dwayne’em Johnsonem jest nietypowy, ale pojawia się w momencie, w którym Apple przygotowuje się do wydania Siri w nowym urządzeniu HomePod. Może to być powód, dla którego firma zdecydowała się promować swojego asystenta głosowego w sposób zabawny i wyróżniający zarazem.

Obejrzyj prawie 4-minutowy efekt współpracy Rocka z Siri od Apple’a:

Oto plakat promujący tę kampanię, który został udostępniony przez @TheRock na Twitterze:

The Rock x Siri Dominate the Day (Dwayne Johnson - The Rock)
The Rock x Siri Dominate the Day (Dwayne Johnson – The Rock)

źródło: Apple