OnePlus Launcher pojawił się ponownie w sklepie Google Play

Firma OnePlus udostępniła swój program uruchamiający Androida OnePlus Laucher, jednak nie zainstalujemy go na każdym urządzeniu.

OnePlus Launcher

Wielu producentów urządzeń udostępnia swoje aplikacje systemowe w sklepie Gogle Play, aby szybko i łatwo wysyłać aktualizacje bez konieczności czekania na wydanie pełnej aktualizacji mobilnego systemu operacyjnego Android. Na początku tego miesiąca OnaPlus wydało swój własny program uruchamiający Androida tzw. launcher o nazwie OnePlus Launcher a użytkownicy mogli zarejestrować się, aby wypróbować go w wersji beta. Z jakiegoś  powodu aplikacja została tak samo szybko usunięta jak się pojawiła.

Prawie trzy tygodnie później OnePlus Launcher powrócił do sklepu Google Play. Ponadto zmieniła się jego wersja i obecnie jest to numer: 2.0.1.170705165721.5762c5c z 23 lipca 2017 roku. Opis zmian wspomina jedynie o zwykłych poprawkach błędów i wydajności programu.

Jeśli masz smartfona OnePlus, możesz zainstalować launchera, aby wypróbować jego funkcje. Jak można się spodziewać, appka nie jest zgodna z innymi urządzeniami mobilnymi.

OnePlus Launcher (screen) OnePlus Launcher (screen)

Pobierz OnePlus Launchera ze sklepu Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Android Police