„Uncharted: Zaginione dziedzictwo” pojawi się w sierpniu!

Nowy dodatek gry „Uncharted: Zaginione dziedzictwo” na Playstation 4 pojawi się w sprzedaży w Polsce już 23 sierpnia 2017 roku w cenie ok. 169 zł.

Uncharted: Zaginione dziedzictwo PS4

Okazuje się, że nie musimy czekać na E3, aby uzyskać więcej informacji na temat nowego dodatku Uncharted: Zaginione dziedzictwo (ang. Uncharted: The Lost Legacy). To dlatego, że twórca gry, studio Naughty Dog właśnie ujawniło, że dodatek zostanie wydany 23 sierpnia w cenie 169 zł w wersji cyfrowej w Playstation Store.

Jeśli posiadasz potrójny pakiet Uncharted 4, edycję cyfrową deluxe Uncharted 4 lub pakiet odkrywcy, będzie można pobrać Zaginione Dziedzictwo jak tylko będzie dostępne bez dodatkowych opłat.

Zamawiając cyfrową edycję gry w przedsprzedaży w sklepie PlayStation Store, otrzymamy:

  • Motyw do PS4 Uncharted: Zaginione Dziedzictwo
  • Jak and Daxter: The Precursor Legacy™ – do pobrania, gdy tylko gra zostanie udostępniona.

Wielokrotnie nagradzane studio Naughty Dog wypuszcza pierwszą samodzielną przygodę w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest uwielbiana przez fanów Chloe Frazer. Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

źródło: Playstation