Nowe „Miasteczko Twin Peaks” i poprzednie sezony od maja w HBO

Od 22 maja – dzień po światowej premierze „Twin Peaks” – HBO wyemituje podwójny odcinek nowego sezonu serialu, także online w HBO GO.

Miasteczka Twin Peaks - 22 maja 2017 r. w HBO i HBO Go

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kultowego serialu Davida Lyncha pt. „Miasteczko Twin Peaks”. PO 25 latach od pierwszego sezonu, od 22 maja 2017 roku polscy widzowie będą mogli oglądać nowy sezon Twin Peaks w stacji HBO oraz online za pośrednictwem aplikacji HBO GO na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Kontynuacja „Miasteczka Twin Peaks” będzie miała 18 odcinków, a 22 maja zostanie wyemitowany od razu pierwszy i drugi odcinek nowego, 3. sezonu serialu. Premiera odbędzie się dzień wcześniej, 21 maja i serial wyemituje jako pierwsza stacja Showtime. Akcja nowej serii zaczyna się 25 lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzednich sezonach.

Przeczytaj także: 8-bitowe intro serialu „Twin Peaks” rodem z Nintendo

Dla tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć poprzednich dwóch sezonów, albo chcieliby odświeżyć sobie tę historię, od 1 maja będą mogli je obejrzeć na kanale HBO3 i przez internet w serwisie HBO GO. Serial po raz pierwszy był emitowany na początku lat 90. i od razu zyskał grupę wiernych fanów. Co ciekawe serial jest aktualny do dzisiaj i wciąż puszczany jest przez wiele stacji na całym świecie.

Nowe odcinki „Miasteczka Twin Peaks” nakręcono dla amerykańskiej stacji Showtime. Za scenariusz i produkcję nowego sezonu Twin Peaks odpowiadają David Lynch i Mark Frost, którzy stworzyli pierwsze dwa sezony. Trzeci sezon Miasteczka wyreżyserował David Lynch.

W serialu zagrają między innymi aktorzy, którzy wcielili się w bohaterów w poprzednich sezonach: Kyle MacLachlan, Mädchen Amick, David Duchovny, Sherilyn Fenn, Sheryl Lee, Everett McGill, Wendy Robie.

Oprócz nich zobaczymy także nowych aktorów Monicę Bellucci, Jima Belushiego, Michaela Cerę, Richarda Chamberlaina, Laurę Dern, Ashley Judd, Jennifer Jason Leigh, Berenicę Marlohe, Tima Rotha, Amandę Seyfried, Naomi Watts oraz polską aktorkę Karolinę Wydrę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Polska | wirtualnemedia.pl