UPC dodaje kanały Grupy TVN do usługi Replay TV

Operator kablowy UPC Polska poinformował, że jako pierwszy w Polsce dodał do swojej usługi Replay TV kanały tematyczne Grupy TVN.

Kanały Grupy TVN w usłudze Replay TV UPC

Firma UPC oraz Grupa TVN porozumiały się w sprawie dostępności kanałów TVN w funkcji Replay TV – bezpłatnej usłudze umożliwiającej odtworzenie wybranych audycji w ramach programów telewizyjnych do 7 dni po ich emisji lub oglądanie od początku audycji, która już trwa. Ponadto klienci UPC mogą też cieszyć się już 106 kanałami w jakości HD, w tym również TVN24 BiS HD i HGTV Home & Garden HD. 

Od 10 kwietnia 2017 roku usługa Replay TV została udostępniona także na kanałach: TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN24 BiS HD, TTV HD, HGTV Home & Garden HD oraz innych stacjach tematycznych, co daje łącznie ponad 90 kanałów z możliwością obejrzenia minionych programów telewizyjnych, seriali i filmów.

Sprawdzałem przed chwilą w aplikacji mobilnej, i brakuje dostępnej funkcji jeszcze dla głównego kanału TVN, być może wprowadzana jest ona stopniowo i wkrótce będzie aktywna?

Przeczytaj również: UPC wprowadza usługę Replay TV do swojej oferty

UPC Polska jest pierwszym operatorem, który będzie oferował możliwość oglądania kanałów z Grupy TVN w ramach usługi pozwalającej wracać do już wyemitowanych audycji. Dostęp do niej jest możliwy poprzez Program TV (EPG), a pozycje dostępne w ramach Replay TV oznaczone są specjalnym znakiem.

Kanały TVN Replay TV UPC (Horizon GO)

Od 3 kwietnia UPC Polska rozszerzyła także pakiet Select, włączając do niego kanał Food Network, dotychczas dostępny tylko w pakiecie Max. Uruchamia też stację NTL Radomsko na dekoderze Horizon. Łączna liczba programów jakości HD u tego operatora wynosi obecni 106, dzięki włączeniu do oferty kanałów TVN-u:

  • TVN24 BIS HD to druga stacja informacyjna w portfolio kanałów Grupy TVN. Jej oferta programowa obejmuje pełną gamę informacji o profilu finansowo – biznesowym oraz szerokie spektrum wiadomości z zagranicy, przez co stanowi  rozszerzenie i uzupełnienie programu stacji TVN24.
  • HGTV Home & Garden HD to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu.

źródło: UPC Newsroom – Kanały Grup TVN z funkcja Replay TV, a także nowe kanały HD i więcej możliwości w telewizji cyfrowej UPC