„Grim Legends: The Forsaken Bride” na Playstation 4

Już w przyszłym tygodniu będziecie mogli zanurzyć się w magicznym świecie mrocznych legend w grze „Grim Legends: The Forsaken Bride” na PS4!

Grim Legends: The Forsaken Bride na PS4

Już we worek 28 lutego 2017 użytkownicy PlayStation 4 zagrają w czwarty już tytuł studia wydany na tę konsolę. Będzie to zarazem pierwsza część z popularnego baśniowego cyklu Artifex Mundi, który odniósł sukces na innych platformach. Grim Legends: The Forsaken Bride (polski tytuł Mroczne Legendy: Porzucona Panna Młoda) zabierze graczy do krainy pełnej zagadkowych ruin, urokliwych zagajników i zaczarowanych ruczajów, gdzie każde miejsce skrywa jakąś tajemnicę.

Opis gry Grim Legends: The Forsaken Bride

Akcja najnowszego tytułu Grim Legends: The Forsaken Bride na konsolę Sony toczy się w niezwykłym świecie legend i pierwotnej magii, pełnym ponurych lasów, zapomnianych świątyń i opuszczonych zamkowych korytarzy. Główna bohaterka powraca po latach do Kruczego Potoku – rodzinnej wioski, położonej na  w zasnutej mgłą dolinie – by wziąć udział w weselu swojej siostry bliźniaczki.

Mieszkańcy Kruczego Potoku to ludzie pogodni i pracowici, ale i wielce przesądni. Obwiesiwszy okolicę amuletami, kryją się w przestrachu pod ich ochroną – zwłaszcza nocami, gdy okolicę skrywa ciemność i nikt nie próbuje sobie wyobrażać jakie złowrogie moce wypełzają z bezdennej czeluści zwanej Otchłanią, ziejącej na drugim krańcu puszczy. Z miejscem tym związane są różnorakie budzące grozę legendy, których mieszkańcy wioski lękają się najbardziej.

Kiedy ślubną ceremonię zakłóca nagłe pojawienie się tajemniczego przybysza, zdarzenia nabierają tempa a główna bohaterka musi ruszyć na ratunek swojej siostrze. Czy okaże się dość silna by stawić czoła złym mocom? Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, życie mieszkańców Kruczego Potoku nigdy już nie będzie takie samo.

Grim Legends: The Forsaken Bride to fantastyczna wędrówka przez 39 ręcznie malowanych lokacji,  mnóstwo mini-gier i scen z ukrytymi przedmiotami, intrygująca fabuła a także podnoszące na duchu towarzystwo w postaci mruczącego towarzysza, który nie raz wyratuje nas z opresji.

Tytuł wspiera PlayStation 4 Pro i rozgrywkę w rozdzielczości 4K a zmodyfikowany Interfejs umożliwia lepsze sterowania padem, uprzyjemniając rozgrywkę na większych ekranach.

Gra będzie dostępna w wersji na PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Grim Legends: The Forsaken Bride na PS4 (screen)

Cechy gry:

  • porywająca historia, pełna przygód i intryg,
  • wielowymiarowi, intrygujący bohaterowie, kudłaty towarzysz – Twój rozbrajająco uroczy pomocnik.
  • 24 zróżnicowane minigry i 14 scen z ukrytymi obiektami,
  • starannie zaprojektowany, niezwykły baśniowy świat: 39 pięknych, ręcznie malowanych lokacji,
  • Księga Nieuchwytnych Obiektów, opowiadająca miejscową legendę,
  • wyrazista, dojrzała fabuła z mroczną tajemnicą w tle,
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej gry.

źródło: informacja prasowa