„Carpool Karaoke” będzie streamowane w Apple Music

Apple udostępniło zwiastun popularnego programu „Carpool Karaoke”, który wkrótce będzie emitowany w serwisie Apple Music.

Carpool Karaoke: The Series (Apple Music)

Podczas 59th Annual Grammy Awards, które odbyło się w minioną niedzielę, Apple zaprezentowało po raz pierwszy zwiastun popularnej na YouTube’ie serii programu „Carpool Karaoke”, który wkrótce będzie dostępny w nowej odsłonie za pośrednictwem usługi muzycznej Apple Music.

Nowy „Carpool Karaoke: The Series” to program bazujący na The Late Late Show James Corden. W programie wystąpi 16 par gwiazd, które między innymi będą śpiewać utwory ze swoich osobistych list utworów. fani będą mogli zobaczyć, jak zachowują się ich idole podczas jazdy samochodem.

Apple zapowiedziało, że w jego programie wystąpią James Corden, Will Smith, Billy Eichner, Metallica, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Seth MacFarlane, Chelsea Handler, Blake Shelton, Michael Strahan, John Cena, Shaquille O’Neal, i wiele innych. W odróżnieniu od programu Jamesa Cordena, w każdym odcinku będzie inny prowadzący.

Apple nabyło prawa do programu Carpool Karaoke w lipcu 2016 roku – oryginalnie show było wyprodukowany przez Jamesa Cordena, Bena Winstona i Erica Pankowskiego. Teraz program ma być dostępny wyłącznie dla użytkowników Apple Music. Seria składa się z 16 półgodzinnych odcinków, a wersja apple’owa ma mieć format zbliżony do serii wywiadów, niż wyłącznie śpiewania piosenek.

Zobacz trailer muzycznego programu rozrywkowego, który będzie dostępny za pośrednictwem Apple Music:

Drugi trailer:

źródło Apple, MacRumors