Drugi sezon „Stranger Thing” jesienią na Netflixie

Podczas tegorocznego Super Bowl Netflix zapowiedział 2. sezon serialu „Stranger Thing” na 31 października 2017 r.

Stranger Things (2. sezon)

Świat stanie na głowie już podczas tegorocznego Halloween – a bardziej precyzyjnie – wtedy Netflix udostępni drugi sezon serialu Stranger Things. Data premiery została ogłoszona w reklamie podczas tegorocznego Super Bowl. Będzie to kontynuacja kultowej serii, którą zresztą zapowiedziano latem 2016 roku.

Serial został stworzony przez braci Matta i Rossa Dufferów. Fabuła rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Indiana w 1983 roku, tuż po zaginięciu 12-letniego chłopca o imieniu Will. Jego przyjaciele i mama Joyce (w tej roli Winona Ryder), w ciągu ośmiu odcinków pierwszej serii próbują go odnaleźć. W trakcie poszukiwań odkrywają eksperymenty rządowe, przerażające siły nadprzyrodzone i tajemniczą dziewczynkę o imieniu Jedenastka – Eleven (Millie Bobby Brown).

Reklama wyemitowana podczas Super Bowl rozpoczyna się fragmentem klasycznej reklamy Eggo, którą wyemitowano por raz pierwszy w 1979 roku i emitowano w latach 80. Według opisu z serwisu Netflix, drugi sezon będzie rozgrywał się rok po powrocie Willa. Wydawałoby się, że już wszystko wróciło do normy, ale ciemność czai się tuż pod powierzchnią miasteczka Hawkins.

Sprawdź teaser drugiego sezonu Stranger Things, który został wyemitowany podczas Super Bowl:

źródło: Netflix via Mashable – 'Stranger Things’ Season 2 headed to Netflix in fall