Zapowiedź 2. sezonu serialu „Stranger Things”

Jeden z największych hitów Netflixa z tego roku – serial „Stranger Things” – będzie miał drugi sezon – dzisiaj opublikowano oficjalną zapowiedź.

Drugi sezon serialu Stranger Things w 2017 r.

Nowy, drugi sezon serialu braci Duffer „Stranger Things” będzie miał 9 odcinków i zostanie udostępniony w aplikacji Netlix w 2017 roku. Będzie to kontynuacja fabuły z sezonu pierwszego. Według Variety, prace nad drugim sezonem trwają już od dłuższego czasu

Ross Duffer w rozmowie z Business Insider powiedział, że drugi sezon będzie pewnego rodzaju sequelem pierwszego i pojawią się nowe wątki trzymające w napięciu widzów.

W ciągu pierwszych 35 dni, „Stranger Things” obejrzało 14,4 miliona widzów. Serial jest połączeniem thrillera, sci-fi i czerpie ze spuścizny filmów i seriali z lat osiemdziesiątych. Ten nostalgiczny powrót do przeszłości został naprawdę perfekcyjnie zrealizowany.

Współtwórca serialu Matt Duffer powiedział dla Rolling Stone, że pomysł serialu był odrzucany około 20 razy przez różne studia, zanim Netflix zdecydował się go zrealizować.

Oto zapowiedź drugiego sezonu serialu „Stranger Things”:

Zobacz także: Czołówka „Stranger Things” w starym stylu

źródło: Netflix, Business Insider