W Sylwestra puszczajcie lepiej mobilne fajerwerki!

Dzisiaj Sylwester i na pewno nie obejdzie się bez hucznej zabawy i fajerwerków – zobacz jak wystrzelić bezpiecznie sztuczne ognie na smartfonie.

Tradycją jest, że w Sylwestra i Nowy Rok hucznie się bawimy, żegnamy stary i witamy nowy rok – robimy przy tym mnóstwo hałasu i wystrzeliwane są tony sztucznych ogni. Na pewno tego nie unikniemy, ale niestety zawsze zdarzają się niebezpieczne sytuacje i poparzenia. Dodatkowo wiele zwierząt przeżywa ogromny stres związany z hukiem i wystrzałami.

Pamiętajmy o tym i starajmy się zachować bezpiecznie podczas wystrzałów, a najlepiej pozostawić to profesjonalistom. Zadbajcie też o swoje zwierzaki i postarajcie się udostępnić im schronienie. O północy będzie głośno, ale później możecie wystrzelić fajerwerki mobilnie dzięki funkcjom Facebooka lub aplikacji iMessage.

Mobilne fajerwerki na Facebooku Animowane sztuczne ognie (fajerwerki) w aplikacji iMessage (iOS 10)

Jak wystrzelić mobilne fajerwerki w aplikacji mobilnej Facebook lub iMessage?

Fajerwerki na Facebooku:

Każdy kto posiada konto na Facebooku może wystrzelić animowane sztuczne ognie wpisując w frazy z życzeniami  Happy New Year, Szczęśliwego Nowego Roku, Frohes neues Jahr (wielkość liter nie ma znaczenia) lub w każdym innym języku.

Życzenia noworoczne zostaną automatycznie podlinkowane, a po klinkięciu na nie wystrzelą bezpieczne animowane fajerwerki – funkcja działa zarówno w aplikacji mobilnej jak i w wersji przegladarkowej na komputerze.

Animowane fajerwerki na Facebooku

Animowane fajerwerki w aplikacji iMessage (iOS 10):

W aplikacji iMessage działającej pod systemem iOS 10 również można wysyłać konfetti i fajerwerki dodając efekt do dowolnego tekstu, który wysyłamy. Wystarczy wpisać, dowolny tekst lub życzenia i przytrzymać strzałkę po prawej stronie wpisywania tekstu. Pojawi się pole z wyborem efektów (opcja Ekran) – wystarczy przesunąć palcem od prawej do lewej, aby wybrać efekt sztucznych ogni.

Tak więc, jeśli spędzacie Sylwestra i Nowy Rok w domu, możecie wysłać bezpiecznie animowane fajerwerski przez media społecznościowe lub aplikację mobilną – to z pewnością bezpieczniejsze rozwiązanie i dodatkowo możecie je spersonalizować w dowolny sposób!

Przy okazji życzę Wam udanego i bezpiecznego Sylwestra, no i Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!