Warp Shift darmową aplikacją tygodnia w App Storze

Ostatnią tegoroczną aplikacją mobilną w ramach sekcji Free App of The Week w sklepie App Store jest gra mobilna Warp Shift.

Gra mobilna Warp Shift - Free App of The Week App Store

Mobilna gra logiczna Warp Shift jest obecnie aplikacją tygodnia w sklepie App Store – oznacza to, że do przyszłego czwartku każdy posiadacz urządzenia z systemem iOS może pobrać ją za darmo. Tytuł miał swoją premierę na urządzenia mobilne 24 sierpnia 2016 roku.

Bohaterem gry jest dziewczynka o imieniu Pi, która musi wydostać się z labiryntów podobnych do enigmatycznej starożytnej komnaty, aby dotrzeć do swoich towarzyszy. W grze dostępnych jest sześć światów, na które składa się w sumie 15 poziomów do przejścia.

W grze znajdziemy wspaniałe wizualizacje i grafikę, łamigłówki i intrygującą ścieżkę dźwiękową. Sterowanie polega na przesuwaniu elementów jednym palcem. Już teraz warto sprawdzić ten tytuł i wyruszyć w audiowizualną podróż w mobilnym czasie i przestrzeni.

Warp Shift wymaga co najmniej systemu iOS 8 (minimum iPhone 4, iPad 2 i iPad touch 5 gen.) lub urządzenia z systemem Android 4.0 lub nowszym. Aplikacja zawiera zakupy wewnątrz w aplikacji – są to przede wszystkim podpowiedzi, jak przejść dany poziom gry.

Zobacz oficjalną wideozapowiedź gry:

Pobierz grę Warp Shift ze sklepu App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play