Wielka wyprzedaż Digital Day w Amazonie już 30 grudnia

Sklep internetowy Amazon planuje w piątek 30 grudnia 2016 r. ogromną wyprzedaż Digital Day między innymi filmów, gier i nie tylko.

Digital Day (30.12.2016) w sklepie Amazon

Prime Day w sklepie Amazon okazał się wielkim sukcesem, a teraz firma chce powtórzyć akcję organizując pierwszy w historii Digital Day na 30 grudnia 2016 roku. W przedostatni dzień grudnia Amazon obniży ceny ponad 1000 artykułów cyfrowych, w tym aplikacji, gier, programów telewizyjnych, filmów, muzyki, książek (e-booków) i wielu innych.

Amazon obiecuje zniżki do 80% na gry wideo, 50% zniżki na programy telewizyjne i filmy, 75% zniżki na setki komiksów cyfrowych i wiele więcej. Roczna subskrypcja Plex Pass zostanie obniżona o 50%, a wśród przecenionych tytułów pokazano między innymi Destiny, Titanfall 2 i Microsoft Office Home & Business 2016.

Sprzedaż po obniżonych cenach będzie oczywiście ograniczona czasowo i ilościowo. Podczas pierwszej akcji przed świetami, wielu produktów nie wystarczyło dla wszystkich chętnych przez co krytykowano sklep. Musimy poczekać do jutra, aby zobaczyć czy podczas Digital Day w ofercie zostanie coś wartego uwagi.

Digital Day 2016 - Amazon (banner)

Digital Day będzie trwał 24 godziny, i rozpocznie się w piątek 30 grudnia 2016 roku o północy czasu pacyficznego, czyli o 9:00 rano czasu polskiego. Oferty dostępne będą w amerykańskim sklepie Amazon.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej akcji.