Super Mario Run na Androida już wkrótce

Gra mobilna Super Mario Run jest już widoczna w sklepie Google Play i można wstępnie zarejestrować się, aby otrzymać powiadomienie o dostępności.

Wstępna rejestracja na Super Mario Run na Androida w sklepie Google Play

Jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatniego kwartału 2016 roku był tytuł Super Mario Run. Gra została zapowiedziana przez Nintendo na konferencji Apple’a we wrześniu tego roku i jako pierwsza została udostępniona na iOS-a w połowie grudnia. Ku rozczarowaniu spółki spowodowała spadek wartości jej akcji. Wersja na Androida była zapowiadana od samego początku, ale nigdy nie została podana konkretna data udostępnienia.

Dzisiaj gra pojawiła się w sklepie Google Play, co oznacza, że już wkrótce właściciele urządzeń z systemem Android będą mogli pobrać ją na swoje smartfony i tablety. Na stronie gry, w sklepie z aplikacjami na Androida, można wstępnie zapisać się na otrzymanie powiadomienia, gdy aplikacja zostanie finalnie opublikowana. Wystarczy wybrać przycisk „Wstępnie zarejestruj”. To wszystko, co można teraz zrobić, oprócz obejrzenia zrzutów ekranu i zapowiedzi gry.

W grze sterujemy jedną ręką automatycznie biegnącego Mario (lub innych bohaterów – po ich odblokowaniu), kontrolując jego skoki i zbierając jak najwięcej monet. Oczywiście należy unikać przeszkód i groźnych stworków, aby finalnie uratować księżniczkę Peach.

Według opisu w sklepie Google Play gra będzie dystrybuowana w ten sam sposób jak na iOS-a i będą dostępne w niej te same opcje i tryby gry: World Tour z 24 poziomami (3 dostępne za darmo, reszta po odblokowaniu), Toad Rally (tryb multiplayera) i Kingdom Builder (rozbudowa królestwa i bonusowe poziomy, pozwalające zdobyć więcej monet i ticketów do gry w multiplayera). Gra będzie także wymagała stałego dostępu do internetu.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o dostępności gry, wejdź na stronę gry w sklepie Google Play i dokonaj wstępnej rejestracji (link pod poniższym przyciskiem).

 

Pobierz aplikację w sklepie Google Play