Minigry w Snapchacie dostępne wśród filtrów

Od teraz, w aplikacji Snapchat, można grać w proste gry, które ukryte zostały w dostępnych dla wszystkich filtrach.

minigra w Snapchacie - Santa's Helper

Świąteczne minigry w Snapchacie wykorzystują filtry, dzięki którym Twoja twarz wykorzystywana jest w grze, na przykład zamieniając CIe w elfa. Nowa funkcja sprawia, że zamieniasz się w bohatera prostych gierek i możesz rywalizować ze swoimi znajomymi.

W marcu tego roku Snapchat testował ograniczoną serię sponsorowanych przez Kraft Mac & Cheese gier, w których należało łapać jedzenie do buzi. Na początku tego miesiąca, pojawiły się gry logiczne, które wykorzystywały twarz użytkownika do budowania obrazu z puzzli.

Teraz możecie zamienić się w elfa, który zjeżdża z górki i zbiera świąteczne prezenty. Jest to w pełni interaktywna gra o nazwie Santa’s Helper (z ang. Pomocnik Świętego Mikołaja). Grę można znaleźć otwierając aparat w aplikacji, przytrzymując palcem w miejscu twarzy, a następnie wybierając filtr Santa’s Helper. Twoja twarz zostanie podstawione w miejscu twarzy elfa. Wystarczy przechylić smartfon do przodu lub do tyłu, aby unikać przeszkody lub zbierać prezenty na trasie stoku narciarskiego. W dowolnym czasie możesz zrobić zdjęcie i podzielić się nim ze swoimi znajomymi.

Przeczytaj: Jak włączyć animowane filtry w aplikacji Snapchat?

W ten sposób możecie konkurować ze sobą zdobywając jak najwięcej punktów. Absurdalnie proste gry w Snapchacie nie wymagają instrukcji obsługi. W minigry w filtrach można grać dowolną liczbę razy, dopóki zesonowa zabawa nie zmieni się na inne filtry.

Filtr sponsorowany - Snapchat - Coca-Cola

Oprócz gier pojawiły się także świąteczne filtry sponsorowane, na przykład przez Coca-Colę. Nowe formy rozrywki w Snapchacie pokazują, że aplikacja posiada nieograniczony potencjał dla reklamodawców, którzy chcą w kreatywny sposób lokować swoje produkty w tej popularnej wśród młodego pokolenia aplikacji.

źródło: Snapchat