Super Cat Bros – platformówka inspirowana grami Nintendo

Gra mobilna Super Cat Bros to zabawna platformówka mobilna na urządzenia z systemami iOS i Android, której inspiracją były klasyczne gry Nintendo.

Super cat Bros (aka Super Cat Tales)

Super Cat Bros (aka Super Cat Tales) to darmowa platformówka mobilna, na której powstanie widoczny wpływ miały urokliwe gry retro. Wielbiciele Super Mario Bros i innych gier Nintendo z lat 80. pokochają tę wersję pikselowej gry z kotkiem, bowiem jej koncepcja jest identyczna jak klasyczne gry konsolowe – i twórcy tego nie ukrywają.

Pomimo oczywistych inspiracji, gra posiada jednak swoje własne zalety, dzięki którym błyskawicznie staniesz się fanem tego gatunku. Super Cat Bros posiada sześć grywalnych postaci – wszystkie z nich to oczywiście koty – każdy z unikalnymi umiejętnościami, które pomogą Ci rozwiązać mnóstwo sprytnych zagadek rozsianych w całej grze, na którą składa się aż 50 poziomów. Istnieją również „pomocnicy”, których można przywołać do pomocy podczas zmagań.

Gra Super Cat Bros jest stworzona na urządzenia z ekranem dotykowym i opiera się na bardzo prostym i jednocześnie przyjemnym systemie sterowania. Mimo, iż w grze nie ma dodatkowego przycisku do wykonywania skoków, to gra radzi sobie z tym „ograniczeniem” w bardzo sprytny i skuteczny sposób.

Ruchy bohaterów obsługiwane są zwykle przez dotknięcie prawej lub lewej części ekranu. Dodatkowe ruchy uruchamiane są dłuższym przytrzymaniem lub dwukrotnym stuknięciem. Taki system sterowania może wydawać się dziwny podczas pierwszej rozgrywki, jednak szybko okazuje się, że idealnie pasuje do tej zabawnej i prostej mechaniki.

Super Cat Bros (Super Cat Tales) jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android, a w grze znajduje się opcja zakupów w aplikacji. Kliknij poniżej, aby pobrać ją ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play