Apple też zorganizuje wyprzedaż 25 listopada w Black Friday

Firma Apple zapowiedziała na swojej stronie internetowej jednodniową wyprzedaż (także w Polsce) z okazji czarnego piątku 25 listopada 2016 r.

Czarny piątek w sklepie internetowym Apple'a (25 listopada 2016 r. Black Friday)

Aktualizacja: Apple dodaje karty upominkowe z okazji Black Friday

Apple zwykle unika oferowania jakichkolwiek ofert z okazji Black Friday (czarnego piątku – ostatni piątek listopada) w swoim sklepie internetowym. Jednak tym razem firma z Cupertino oficjalnie zapowiedziała promocje świąteczne w sklepie internetowym., publikując specjalny banner na stronie z hasłem: Każdy piątek cieszy. Ale ten najbardziej. Nasz wyjątkowy dzień na zakupy już za chwilę. Wpadnij w najbliższy piątek załatwić wszystkie prezenty na Święta.

Oznacza to, że w tym roku zostanie zorganizowana promocja świąteczna z okazji czarnego piątku w sklepie internetowym Apple’a. W 2015 roku Apple całkowicie pominęło Black Friday, tym bardziej ciekawi jakie zniżki zostaną zaoferowane w tym roku? Bezpłatna dostawa będzie realizowana dla zakupów powyżej 170 zł.

Firma nie organizowała akcji promocyjnych i zniżek na swoje produkty w Black Friday od lat. Prawdopodobne jest, że w tym roku zobaczymy bezpłatne słuchawki dołączane do MacBooków, które zostały niedawno wydane. Do iPhone’ów, iPadów i Apple Watchów może być dorzucana karta upominkowa do wykorzystania na zakupy, bo dużych zniżek cen detalicznych bym się nie spodziewał.

Apple - Czarny Piątek 25 listopada 2016 r.

Co zaoferuje Apple? Przekonamy się w najbliższy piątek szalonych zakupów na całym świecie.

źródło: Apple