Naklejki „Stranger Things” w Google Allo

W komunikatorze mobilnym Google Allo można wysyłać naklejki inspirowane kultowym już serialem „Stranger Things”.

Naklejki Stranger Things w komunikatorze Google Allo

Halloween jest tuż za rogiem, więc różnego rodzaju motywy i akcje specjalne rodem z horrorów pojawiają się w aplikacjach mobilnych. Gracze Pokemon GO mogą zdobyć większa liczbę cukierków, a użytkownicy komunikatora Allo na Androida i iOS-a mogą pobrać pakiet naklejek nawiązujących do popularnego serialu Netflixa pt. „Stranger Things”.

Przeczytaj również:

Aktualizacja aplikacji Allo nie dodaje jedynie nowe stickersy, ale posiada także kilka nowych funkcji. Dzięki najnowszemu uaktualnieniu można teraz odpowiadać bezpośrednio z powiadomień w wersji na  Androida i system iOS. Pod Androidem N, dodano wsparcie dla trybu split-screen (którego brakowało pierwszej wersji) oraz skróty aplikacji, które pojawiają się na liście ulubionych kontaktów. Użytkownicy iOS-a mogą teraz także dodawać przed wysłaniem rysunki do swoich zdjęć.

Jeśli akurat jesteś teraz w Nowym Jorku, możesz wziąć udział w polowaniu na „dziwne rzeczy”. Aby otrzymać pierwszą wskazówkę, należy zwrócić się do asystenta zadając pytanie: Gdzie jest Barb? Możesz otrzymać kolejne wskazówki lub nagrody od asystenta Google, albo w najgorszym przypadku dostaniesz naklejkę :)

Google Allo - Stranger Things stickers

Aplikacja Allo ma zastąpić komunikator Hangouts, który wykorzystywany jest bardziej do celów biznesowych. W przeciwieństwie do Hangouts, Allo jest również powiązany z numerem telefonu użytkownika, a nie kontem Google.

Need a lift? - naklejka Google Allo

źródło: Blog Google – “Stranger Things” are happening in Google Allo