Zwiastun filmu Power Rangers

Zobacz zwiastun pełnometrażowej ekranizacji kultowego serialu Power Rangers, który podbijał ekrany w latach dziewięćdziesiątych.

Film Power Rangers (2017)

Serial telewizyjny Power Rangers dla dzieci i młodzieży oparty był na japońskich serialach Super Sentai z gatunku Tokusatsu, który stworzony został przez Haima Sabana. Pierwszy sezon wystartował 28 sierpnia 1993 roku w amerykańskiej telewizji Fox Kids. Po jego sukcesie co roku pojawiały się kolejne serie, produkowane niezmiennie przez Saban Entertainment.

Dzisiaj wytwórnia Lionsgate opublikowała pierwszy zwiastun pełnometrażowej produkcji kinowej Power Rangers, która oparta jest właśnie na serialu firmy Saban. Film opowiada o piątce licealistów, którzy zdobywają nadprzyrodzone moce, aby ratować świat przed zagrożeniem.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu Power Rangers:

Na produkcję filmu prawdopodobnie wydano około 150 mln dolarów. Zwiastun filmu zaprezentowano na New York Comic Con, a wystąpili w nim Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin, Bryan Cranston oraz Elizabeth Banks. Scenariusz napisał John Gatins a wyreżyserował Dean Israelite. Film Power Rangers trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Power rangers (film 2017)
Bohaterowie filmu Power Rangers

Czy film bardzo różni się od serialu? Przekonamy się już wkrótce! A już teraz można odblokować specjalne oficjalne filtry z filmu na Snapchacie! Wystarczy zeskanować w aplikacji poniższy kod:

Filtry Snapachata z filmu Power Rangers

źródło: Oficjalna strona internetowa filmu Seban’s Power Rangers