Darmowy VPN Opera bez limitów na Androida

Opera udostępniła przeglądarkę Opera VPN na Androida do bezpłatnego, nielimitowanego łączenia się z internetem przez VPN-a.

Darmowy VPN Opera bez limitów

MobiOpera VPN blokuje moduły śledzące reklam i umożliwia zmianę Twojej wirtualnej lokalizacji – teraz także na smartfonie z Androidem i to bez limitów danych. Dzięki aplikacji Opera VPN na Androida (Darmowy VPN Opera bez limitów) możesz odblokować więcej treści i korzystać z ulubionych stron i aplikacji z dowolnego miejsca – całkowicie za darmo.

Aplikacja mobilna Opera VPN na urządzenia z systemem Android zapewnia:

  • jedną z najszybszych i najskuteczniejszych usług VPN,
  • nieograniczony dostęp z jednej z pięciu lokalizacji wirtualnych do wyboru (więcej już wkrótce),
  • możliwość określenia poziomu zabezpieczeń sieci WiFi, a także szyfrowanie połączeń i ochrona przed zagrożeniami
  • wbudowana blokada modułów śledzących reklam, która zapobiega monitorowaniu twoich działań w sieci przez agencje reklamowe

Mobilna Opera VPN to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na darmowy dostęp do twoich ulubionych treści w sieci. Dzięki superszybkim serwerom VPN i innym funkcjom premium dostępnym za darmo, Opera VPN jest doskonałym wyborem do łączenia się z serwisami i usługami dostępnymi na określonym terytorium lub kraju.

Aplikacja pozwala wybrać jedną z pięciu lokalizacji serwera: USA, Kanada, Niemcy, Singapur i Holandia.

Dostęp do internetu przez Opera VPN

Opera VPN dla Androida posiada narzędzie do badania bezpiecznego połączenia przez Wi-Fi, aby zachować prywatność w internecie. Skaner sprawdza sieć Wi-Fi do której jesteś podłączony. Jeśli narzędzie wykryje luki w zabezpieczeniach, to warto włączyć VPN. Jeśli narzędzie da wynik A, oznacza, że sieć jest bezpieczna, F oznacza, że sieć jest niebezpieczna i należy zachować szczególną ostrożność. Sprawdza również, czy sieć Wi-Fi jest publiczna czy prywatna, jeśli jest szyfrowana.

Test sieci Wi-Fi w aplikacji Opera VPN

Opera VPN jest usługą dostarczaną przez SurfEasy Inc. – część spółki Opera.

Jeśli masz iPhone’a, można również uzyskać dostęp do Opera VPN dla iOS-a.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Opera Blogs – Free VPN for Android without data limits: Opera VPN