Plus wprowadza nowy standard LTE Plus Advanced

Operator Plus uruchamia nowy standard internetu mobilnego w Polsce – LTE Plus Advanced z prędkością do 300 Mb/s.

LTE Plus Advanced w sieci Plus

Szybszy internet, lepsza jakość i zwiększona pojemność – to najważniejsze korzyści dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy mogą już korzystać z Internetu LTE Plus Advanced z prędkością nawet do 300 Mb/s. Ten super Internet jest dostępny we wszystkich rodzajach ofert: abonamentowej, internetowej, mixie oraz SOHO. Jednocześnie klienci otrzymują „2 x WIĘCEJ GB” szybkiego i stabilnego Internetu LTE Plus.

Grupa Cyfrowy Polsat jako lider technologii LTE ma obecnie największy zasięg superszybkiego Internetu LTE Plus. Co więcej wprowadza w Polsce kolejny nowy standard mobilnego Internetu – Internet LTE Plus Advanced. Jest to możliwe dzięki agregacji dwóch nośnych po 20 MHz w standardzie LTE FDD, działających w pasmach 1800 oraz 2600 MHz.

Czym jest internet LTE Plus Advanced

 • Szybkość Internetu do 300 Mb/s – dzięki agregacji pasm zwiększona została maksymalna prędkość przesyłu danych.
 • Stabilność sieci –  co oznacza lepszą jakość Internetu dla obecnych klientów.
 • Większa pojemność sieci – oznacza to możliwość komfortowego korzystania z sieci przez większą liczbę użytkowników.

Internet nowej generacji LTE Plus Advanced - zalety Internet nowej generacji LTE Plus Advanced - zalety cd.

Internet LTE Plus Advanced jest dostępny we wszystkich rodzajach ofert na smartfonie, laptopie, routerze, a co więcej w nowych ofertach Plusa jest dwa razy więcej Internetu, bowiem dwukrotnie powiększone zostały pakiety GB we wszystkich ofertach głosowych, a w ofercie Internetu nadal pozostaje LTE bez limitu danych! Promocja „2 x WIĘCEJ GB” dostępna jest w ramach ofert głosowych: JA+ Abonament, JA+ Rodzina, oraz JA+ Moja Firma już od 23 sierpnia, a w JA+ Mix od 1 września.

Klient otrzymuje dwa razy większe pakiety internetowe przez całą długość kontraktu we wszystkich poziomach zobowiązań:

 • W JA+ Abonament to teraz 4 GB w abonamencie za 29,99 zł miesięcznie, 10 GB za 49,99 zł miesięcznie i 20 GB za 69,99 zł.
 • W JA+ Rodzina klienci zyskają 20 GB w abonamencie za 69,99 zł miesięcznie, 40 GB za 99,99 zł i aż 60 GB do podziału w abonamencie 129,99 zł.
 • W JA+ Mix w zależności od poziomu deklarowanego doładowania miesięcznego otrzymamy 2 GB dla doładowania 30 zł, 4 GB dla doładowania 40 zł, 6 GB dla doładowania 50 zł i 8 GB dla doładowania 60 zł.
 • W JA+ Moja Firma to 4 GB, 10 GB, 14 GB i 20 GB w abonamentach odpowiednio za 29 zł, 39 zł, 59 zł i 79 zł netto miesięcznie, a dodatkowo promowana będzie Usługa Prawnik, czyli usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail.

Internet LTE dla studentów w Plusie

Internet LTE dla studentów w Plusie za 29 zł

W ofercie Internetu Plusa i Cyfrowego Polsatu podwojony pakiet danych dotyczy najniższego abonamentu i jest dostępny po okazaniu legitymacji studenckiej lub uczniowskiej, bowiem od 23 sierpnia po raz kolejny wprowadzona zostaje promocja Internetu LTE dla studentów:

 • Abonament za 29,99 zł.
 • Dwa razy więcej Internetu w podstawowym pakiecie danych – 40 GB do wykorzystania we wszystkich technologiach, a w sklepie internetowym to nawet 60 GB!
 • Oferta dostępna w wersji Tylko SIM lub z ratami za sprzęt.
 • Trzy miesiące abonamentu za darmo dla klientów zmieniających operatora.

W ramach oferty internetowej na abonament w Plusie oraz Cyfrowym Polsacie podstawową promocją pozostaje usługa LTE bez limitu danych.

LTE Plus Advanced jest obecnie dostępne w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce, obejmując swym zasięgiem około 2 milionów Polaków. Aby móc korzystać z LTE Plus Advanced należy dysponować sprzętem pozwalającym na agregację pasm – klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu posiadają już ponad 125 tysięcy tego typu urządzeń, a w ofercie dostępne są 24 urządzenia LTE kat. 6 obsługujące technologię LTE Advanced: 19 smartfonów, 3 routery i 2 tablety.

źródło: informacja prasowa – LTE Plus Advanced – nowy standard mobilnego Internetu w Polsce! Teraz dwa razy więcej GB w nowych ofertach Plusa!