Samsung Galaxy Note7 – oficjalne wideo

Zobacz oficjalne materiały wideo, na których zaprezentowano możliwości nowego fabletu Samsung Galaxy Note7.

Galaxy Note7 - Wszystko to możesz

Po wczorajszej konferencji Unpacked, w sieci zaroiło się od artykułów na temat możliwości i funkcjonalności nowego phabletu Samsung Galaxy Note7 – na każdym portalu technologicznym i w social mediach na każdym kroku jest Note7. Jeśli czujesz się przytłoczony mnogością informacji na ten temat, mam kilka krótki materiałów wideo, po obejrzeniu których bedziesz wiedział wszystko co chcesz wiedzieć o nowym galaxy Note 7.

Na początek, oficjalna 30-sekundowa reklama. Ale jeśli nie masz ochoty jej oglądać, przejdź od razu do następnego filmu.

Jeżeli dysponujesz kolejnymi 30 sekundami, polecam film pokazujący filozofię Galaxy Note „More Everything” (pol. „Wszystko to możesz”).

A teraz najlepsze 3-minutowe wideo pozwalające poznać nowe funkcje Note7 – ten film warto zobaczyć, jeśli CIę interesuje nowy Galaxy.

I wreszcie, wideo z informacją o Gorilla Glass 5, wykorzystanego po raz pierwszy w historii do wykonania ekranu Note7.

Zobacz także przejrzystą infografikę z porównaniem specyfikacji Galaxy Note7 i Galaxy Note5.

Dla tych, którzy chcą obejrzeć całą konferencję Samsung Galaxy Unpacked 2016 (z 2 sierpnia 2016 r.), na której zaprezentowany został nowy Galaxy Note7, zamieszczam wideo z zapisem całego 53-minutowego streamingu:

źródło: Samsung Mobile