III edycja IT Career Summit – informatyczne targi pracy

Wejdź do gry o karierę marzeń na IT Career Summit 2016 – strefie kariery IT. Widzimy się 8 września na Stadionie PGE Narodowym!

IT Career Summit Warszawa 2016 - stadion PGE

Już we wrześniu, po raz trzeci na targach IT Career Summit będą gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie? Poprzednie edycje wydarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego organizatorzy nie spoczywają na laurach i działają dalej!

W czwartek, 8 września 2016 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie informatycznej i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.

Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”. W programie konferencji przewidziano również wystąpienia ekspertów branżowych.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie wydarzenia.

Pamiętaj, jeżeli jesteś: programistą, developerem, testerem, wdrożeniowcem, inżynierem, administratorem, oficerem bezpieczeństwa, menadżerem ds. zarządzania projektami IT, studentem lub absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie wybierz się na IT Career Summit – 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowym.

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla pracodawców. Organizatorzy dają możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

To jednak nie koniec niespodzianek. W programie imprezy przewidziano także bezpłatne warsztaty Scrum Droid, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy do bezpłatnego udziału znajdziesz na itcareersummit.pl

źródło: informacja organizatora