Reddit (wreszcie) wydał oficjalną aplikację

Serwis Reddit udostępnił swoją oficjalną aplikację mobilną, zarówno na urządzenia z systemem iOS i Android.

Oficjalna aplikacja mobilna serwisu Reddit

Od dziesięciu lat serwis społecznościowy Reddit jest popularnym miejscem dla ludzi, którzy dzielą się różnego rodzaju ciekawymi treściami wyszukanymi w internecie. Do tej pory Reddit nie posiadał własnej aplikacji mobilnej, a jego użytkownicy do przeglądania treści na komórkach musieli korzystać z aplikacji firm trzecich. Wyjątkiem była zakupiona przez serwis aplikacja Alien Blue, która dostępna jest wciąż w polskim sklepie App Store.

Dzisiaj w sklepie App Store i Google Play pojawiła się wreszcie oficjalna aplikacja mobilna Reddit: The Official App, na razie appka nie jest dostępna w polskiej wersji sklepu, ale wkrótce zapewne to się zmieni.

Aplikacja posiada prostą nawigację i przejrzysty układ, dzięki czemu w łatwy sposób można odczytywać i zamieszczać ulubione treści i wątki ze smartfona. Oferuje dwa widoki – kompaktowy i widok kart, obsługuje motywy, dzięki czemu można spersonalizować własny wygląd w ulubionym kolorze. Tryb nocny pozwoli na komfortowe przeglądanie Reddita w łóżku podczas.

Screen z aplikacji mobilnej Reddit Screen z aplikacji mobilnej Reddit

Jeżeli pobierzesz nową aplikację Reddit podczas tego tygodnia, otrzymasz za darmo trzy miesiące w wersji Reddit Gold, czyli wersję apki bez reklam i z dodatkowymi funkcjami. Aplikacja nie jest uniwersalna, oznacza to, że nie została jeszcze zoptymalizowana pod iPada.

Reddit: The Official App dostępna jest na smartfony z systemem iOS 7.1 lub nowszym oraz z Androidem 4.0.3 i nowszym.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Daj znać w komentarzu, czy będziesz korzystać z nowej oficjalnej aplikacji Reddit, czy pozostaniesz przy aplikacji firm trzecich?

https://youtu.be/6IWMbdAuy1M

źródło: Reddit The Official App for iOS and Android