Wideo z konferencji Apple „Let Us Loop You In”

Obejrzyj wideo z marcowej konferencji „Let Us loop You In”, która odbyła się w poniedziałek 21 marca 2016 roku.

Wideo z marcowej konferencji Apple'a 2016

Dwa dni po transmisji na żywo Keynote z Apple Special Event pt. „Let Us Loop You In”, firma z Cupertino udostępniła na swoim oficjalnym kanale na YouTube’ie pełny zapis wideo z wydarzenia. To samo wideo dostępne jest także na stronie internetowej Apple’a: Apple March Event 2016. Dla przypomnienia, 21 marca 2016 roku Apple zaprezentowało 4-calowego iPhone’a SE, 9,7-calowego iPada Pro i nowe paski dla Apple Watcha. Więcej na temat nowych urządzeń przeczytasz we wpisie Co Apple pokazało na konferencji 21 marca?

Tegoroczna konferencja była krótsza niż większość dotychczasowych wydarzeń organizowanych przez Apple’a i w tym roku trwała nieco ponad godzinę. Film rozpoczyna się od filmu z okazji czterdziestolecia istnienia firmy (1 kwietnia) pt. 40 years in 40 second, podsumowania dokonań firmy w dziedzinie związanej z ochroną środowiska oraz informacji od Tima Cooka na temat toczącej się batalii spółki z FBI.

Po wstępie i informacji o nowym frameworku dla medycyny ResearchKit pojawiają się informacje na temat nowych nylonowych pasków dla Apple Watcha, następnie zaprezentowany został iPhone SE i 9,7-calowy iPad Pro, które będzie można zamawiać w przedsprzedaży już od jutra (24 marca).

Jeśli nie oglądałeś konferencji na żywo, to teraz masz okazję to nadrobić:

https://youtu.be/0wIiDnjz4X4

W tym roku będziemy mieli okazję obejrzeć jeszcze co najmniej dwie konferencje Apple’a, w tym coroczną Worldwide Developers Conference (WWDC 2016), która zazwyczaj odbywa się w czerwcu oraz wrześniową konferencję, podczas której zapowiadane są nowe modele iPhone’ów – w tym roku oczekujemy nowego iPhone’a 7.

źródło: Apple