Reklama nowego Apple TV pt. „The Kiss”

Apple opublikowało reklamę nowego Apple TV 4. generacji pt. „The Kiss”, w której skupia się na możliwościach asystenta głosowego Siri.

Ujecie z reklamy Apple TV (4. generacji) pt. „The Kiss”

Firma Apple udostępniła nową reklamę swojego nowego Apple TV 4. generacji, która koncentruje się na funkcjach wbudowanego asystenta głosowego Siri. W reklamie zatytułowanej „The Kiss” występują Alison Brie i Nikolaj Coster-Waldau.

Dwoje aktorów stara się naśladować pocałunek, który widzą na ekranie telewizora. Dzięki Siri przewijają film do odpowiedniego ujęcia. Dzięki integracji Siri z Apple TV czwartej generacji można głosowo zapytać o to co powiedział aktor w filmie lub przewinąć ujęci o na przykład 10 sekund. Niestety funkcje Siri wciąż nie są dostępne w języku polskim i ciężko potwierdzić kiedy firma z Cupertino doda nasz ojczysty język do wspieranych przez asystenta głosowego na urządzeniach z systemem iOS i tvOS.

Dzięki głosowemu sterowaniu można łatwiej sterować Apple TV podczas oglądania ulubionego filmu, słuchania muzyki, czy wyszukiwania aplikacji.

Nowy spot reklamowy, jest jednym z serii „The Future of Television.”, poświęconych urządzeniu Apple TV, które miało swoją premierę w październiku 2015 roku.

źródło: Apple