Weź udział w quizie z okazji 10-lecia YouTube’a

Świętowanie 10. rocznicy istnienia YouTube’a nie ma końca – serwis przygotował zabawny quiz od A do Z, dzięki któremu przypomnicie sobie najpopularniejsze filmy zamieszczone na YT.

Czy znasz serwis YouTube od A do Z? quiz

YouTube to druga najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie zaraz po Google’u. Niezliczona ilość filmów, które znajdują się w tym serwisie może przywrócić na o zawrót głowy. W tym roku serwis YouTube obchodzi swoje 10. urodziny i z tej okazji przygotowano między innymi zabawny quiz, dzieki któremu sprawdzisz swoja wiedzę na temat najpopularniejszych filmów z YouTube’a.

Każdy, kto ma jakiekolwiek konto w serwisie społecznościowym musiał otrzeć się o najpopularniejsze filmy wideo z YouTube’a. Od teledysków po gagi, parodie i żarty ze znajomych. Jednak tylko nieliczne filmy zdobywają światową sławę i ogladane są przez miliony użytkowników w każdym zakątku naszej planety.

Jeśli uważasz się za znawcę najlepszych i najpopularniejszych filmów z YT, to quiz Do you know YouTube from A to Z?, nie powinien sprawić Ci żadnej trudności.

Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie, przy okazji każdego z pytań przypomnicie sobie najlepsze wideo jakie zamieszczano na YouTube’ie przez ostatnie dziesięć lat – od A do Z.

Przykładowe pytanie:

Przykładowe pytanie w quizie YouTube'a

Quiz Czy znasz YouTube’a od A do Z dostepny jest pod linkiem: youtube10.withgoogle.com

Jesli będziecie dobrzy zdobedziecie najcenniejszą nagrodę w konkursie w postaci Glden Cat :)

Golden Cat YouTube Od A do Z - nagroda

Zobacz także jubileuszowy film The A-Z of YouTube: Celebrating 10 Years | #HappyBirthdayYouTube

źródło: YouTube.com/10