Plouder – tanie rozmowy międzynarodowe

Aplikacja mobilna Plouder to ciekawe i tanie rozwiązanie, bez potrzeby połączenia z internetem, dla osób podróżujących po świecie i wykonujących dużo rozmów międzynarodowych.

Plouder - aplikacja do wykonywania rozmów międzynarodowych

Aplikacja mobilna Plouder to w zasadzie narzędzie dla osób podróżujących często po różnych krajach na świecie i chcących kontrolować wydatki za rozmowy międzynarodowe z jednego numeru telefonu.

Dzięki aplikacji można dzwonić do wybranych krajów po bardzo niskich stawkach. Plouder to aplikacja umożliwiająca dzwonienie za grosze z telefonu komórkowego bez połączenia z internetem i kosztów roamingu.

Połączenia głosowe, w ramach kredytów zakupionych w aplikacji Plouder, można wykonywać w 30 krajach na świecie: Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Kolumbia, Chorwacja, Dania, Dominikana, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Liechtenstein, Holandia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Ukraina, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Jak działa Plouder?

Aby dzwonić po bardzo niskich stawkach za granicę, lub z zagranicy do Polski wystarczy zainstalować aplikację Plouder na iPhone’ie lub telefonie z Androidem i zarejestrować swoje konto powiązane ze smartfonem (linki do aplikacji znajdziesz na dole tego wpisu). Aby aktywować konto należy wysłać SMS-a aktywacyjnego z aplikacji (koszt jak za SMS-a międzynarodowego wg stawki u Twojego operatora).

Wykorzystaj specjalny voucher promocyjny o wartości 3 euro dla czytelników naszego serwisu od Ploudera:

Podczas rejestracji wpisz w polu REDEEM VOUCHER without chkout kod promocyjny: MobiRank
Kod ważny jest do 01.01.2016 r. tylko podczas rejestracji dla nowych użytkowników aplikacji. Jeśli rejestrujesz się przez konto Facebooka lub Google+ (opcja dostępna w aplikacji na Androida lub po tym linkiemlub po zalogowaniu do konta Plouder na tej stronie internetowej.

Plouder Redeem Promo Code 3 euro free

Każdy, kto wpisze to hasło będzie miał zasilone konto na kwotę 3 euro na rozmowy wykonywane za pośrednictwem aplikacji. Oczywiście po wykorzystaniu kwoty można zasilić konto na kwotę od 10 do 100 euro.

Aplikacja prosi o dostęp do naszych kontaktów, dzięki czemu łatwiej wybierzecie numer telefonu rozmówcy.

Pamiętaj, że w niższej taryfie usługi Plouder płacisz tylko wtedy gdy połączenie wykonane jest z poziomu aplikacji Plouder! Musisz wykonać połączenie przez aplikację a nie standardowo z telefonu – samo uruchomienie appki nie powoduje, że płacisz za rozmowę po stawkach Ploudera :)

Aplikacja mobilna Plouder
Aplikacja mobilna Plouder

Ile kosztuje minuta połączenia przez Plouder?

W każdej chwili możesz obliczyć koszt połączenia za minutę rozmowy z wybranym numerem wpisując go w kalkulatorze dostępnym w aplikacji. Dzięki temu, przed wykonaniem połączenia widzisz ile zapłacisz za rozmowę.

Koszt połączenia przez aplikację Plouder (za minutę)

My sprawdziliśmy ile kosztują połączenia do siedziby Google’a w różnych krajach na świecie (Wielkiej Brytanii, Francji, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych). Koszt wahał się od 11 do 20 groszy, czyli (od ok. 0,03 $ do 0,041 $). To naprawdę mało i nie sądzę żeby któryś z naszych operatorów oferował takie stawki roamingu. Dajcie znać w komentarzach, jeśli się mylę.

Dlaczego Plouder to dobra alternatywa dla Skype’a?

Po pierwsze, aby korzystać z Ploudera nie trzeba być połączonym z internetem, czyli korzystasz z aplikacji jak z normalnego telefonu, a połączenia wykonywane są po sieci komórkowej, z tą różnicą, że w taryfie Ploudera a nie w cenniku roamingowym operatora.

Osoba do której dzwonisz nie musi mieć konta Plouder, ponieważ dzwonisz na jej numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie aplikacji w zakładce pytania i odpowiedzi.

Jeśli wypróbowaliście Ploudera dajcie znać jak sprawuje się za granicą.

Zachęcam do wypróbowania aplikacji za darmo, korzystając z naszego kodu promocyjnego. Voucher o wartości 3 euro spokojnie wystarczy na 100 godzin rozmów, po średniej stawce 0,11 zł za minutę.

Aplikacja dostępna jest w języku angielskim i możecie ją pobrać za darmo ze sklepu Google Play na smartfony z Androidem lub na iPhone’a (iOS) ze sklepu App Store. Kliknij na poniższy przycisk, aby pobrać Ploudera.

Pobierz Plouder w App Store
Pobierz Plouder z Google Play