Google Launchpad Week w Warszawie

Google organizuje w Warszawie specjalne tygodniowe wydarzenie dla startupów w ramach programu Google Launchpad Week.

Google Launchpad Week Warszawa 2015

Warszawski Campus Warsaw Google’a jeszcze nie został otwarty, a gigant już przygotowuje wsparcie dla polskich startupów w ramach programu Launchpad, do którego przyjęto już kilkanaście firm z Polski. (Przeczytaj więcej o Campusie Google’a w Warszawie).

Wydarzenia Google Launchpad Week organizowane są w najbardziej prężnych ośrodkach startupowych na świecie takich jak Tel-Awiw, Londyn, Berlin, Barcelona i Paryż.

Pierwszy w Polsce Google Launchpad Week odbędzie się w Warszawie, w dniach 15-19 czerwca 2015 (od poniedziałku do piątku). Launchpad Week to pięciodniowy program pre-inkubacyjny dla startupów na wczesnym etapie rozwoju. W ramach wydarzenia, starannie wyselekcjonowani mentorzy z lokalnej społeczności, przy wsparciu pracowników Google i członkowie międzynarodowej sieci mentorów Google, będą pomagać młodym przedsiębiorcom rozwijać się, przekazywać im wiedzę i kompetencje w obszarach istotnych z punktu widzenia sukcesu rynkowego.

Każdy dzień Launchpad Week poświęcony będzie intensywnej pracy nad wybranym zagadnieniem:

  • strategią produktu,
  • marketingem i sprzedażą,
  • interfejsem i doświadczeniem użytkownika,
  • szeroko pojętą technologią.

Szczegółową agendę znajdziesz na stronie internetowej programu.

W wydarzeniu mogą wziąć udział startupy, które poszukują pomocy w dopasowaniu swojego pomysłu i produktu do rynku. Google wybierze do 1. edycji wydarzenia od 8 do 12 startupów, które wypełnią formularz rejestracyjny i zaznaczą opcję I am a startup.

Jeśli jesteś ekspertem z zakresu strategii produktu, marketingu, designu, UX/UI oraz technologii, możesz dołączyć do międzynarodowej sieci mentorów Google’a wypełniając ten sam formularz rejestracyjny z wybraną opcją I am a mentor.

źródło: Blog Google Polska – Wydarzenie dla startupów – Google Launchpad Week w Warszawie