Świętuj Chiński Nowy Rok z aplikacjami

Z okazji Nowego Roku Chińskiego, Apple udostępniło specjalną sekcję w App Storze z aplikacjami, filmami i książkami.

W czwartek 19 lutego 2015 roku rozpoczął się Chiński Nowy Rok 羊 Owca (Koza).

Chiński Nowy Rok (chin. trad. 春節, chin. upr. 春节, pinyin Chūnjié, dosłownie Święto Wiosny) – najważniejsze święto w tradycyjnym kalendarzu chińskim, przypadające między końcem stycznia a końcem lutego. Od najdawniejszych czasów jest w Chinach najważniejszym świętem publicznym i prywatnym, zapożyczyły je również zamieszkujące w Chinach mniejszości narodowe. [źródło: Wikipedia]

Z okazji Roku Kozy (Owcy) Apple przygotowało specjalną sekcję w App Storze z aplikacjami, filmami, książkami i muzyką. Materiały zamieszczone w  sekcja w iTunes pt. Chiński Nowy Rok (Chinese New Year) pomogą Wam poczuć ducha tego święta i poznać chińską kulturę kulinarną, muzykę i gry.

Chiński Nowy Rok 2015 w App Storze

W ramach promocji, Apple przygotowało specjalne promocje na książki, które są dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników. Wśród filmów znajdziecie takie tytuły jak: Przyczajony tygrys, ukryty smok, Wejście smoka, i wiele innych. Chińscy fani muzyki znajdą Jay Chou, Vivian Chow, Eric Chou i A-Lin, oraz strumieniowe słuchanie iTunes Session EP Ronghao Li za darmo.

Wszystkiego najlepszego z okazji Chińskiego Nowego Roku!

Wszystkiego Najlepszego z okazji Chińskiego Nowego Roku Kozy (Owcy)

źródło: Apple iTunes, Cult of Mac, zdjęcie z życzeniami i owcą pochodzi z Chineasy