Darmowe pączki od Ubera w tłusty czwartek

Uber rozwiezie tysiąc darmowych UberPĄCZKÓW na terenie Warszawy z okazji tłustego czwartku!

UberPĄCZKI - Uber w Warszawie

Tego dnia w jadłospisie Warszawiaków królują pączki i faworki.

Tegoroczny karnawał dobiega końca, firma Uber przygotowała na ten dzień niespodziankę dla mieszkańców Warszawy. Specjalnie na Tłusty Czwartek kierowcy Ubera rozwiozą tysiące przepysznych, świeżutkich, darmowych niespodzianek.

Jak zamówić darmowe pączki od Ubera?

  1. Otwórz aplikację Uber na Twoim smartfonie w Tłusty Czwartek, 12 lutego 2015 pomiędzy 8:00 a 16:00.
  2. Wybierz opcję “PĄCZKI” w aplikacji i zamów darmowe UberPĄCZKI na żądanie.
  3. W ciągu kilku minut, kierowca za darmo dostarczy 4 świeżutkie pączki pod adres wskazany w aplikacji. WSKAZÓWKA: Skontaktuj się z kierowcą, aby usprawnić Wasze spotkanie – Uber planuje rozwieźć tysiące pączków, więc sprawna dostawa jest bardzo ważna!
  4. Przy odbiorze darmowych UberPĄCZKÓW masz również możliwość przekazania dowolnej kwoty na rzecz Fundacji „Czwórka” współpracującej z Domem Dziecka Nr 4 w Warszawie. Wystarczy, że podasz kierowcy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten cel – opłata zostanie pobrana z karty podłączonej do Twojego konta w Uberze. Darowizna jest całkowicie dobrowolna.*

UberPĄCZKI - Uber w Warszawie

Uber spodziewa się, że pomimo wielu kierowców rozwożących kilka tysięcy pączków (sic!), popyt tego dnia będzie astronomicznie wysoki. Jeśli nie uda Ci się zamówić naszego narodowego dobra przy pierwszej próbie, spróbuj ponownie za chwilę. Cały zespół będzie pracował pełną parą, żeby zrealizować jak największą liczbę dostaw.

Zobacz także: Uber – mogę tak jeździć!

I jeszcze jedna niespodzianka!

Uber ma jeszcze jedną niespodziankę – w kilkunastu opakowaniach ukryto UberCUPCAKE, czyli czarno-białe babeczki z logotypem Ubera, przygotowane na specjalne zamówienie przez naszych lokalnych cudotwórców z cukierni Lola’s Cupcakes.

Jeśli w Twojej tłustoczwartkowej paczce znalazła się jedna z nich, udostępnij jej zdjęcie z hashtagiem #UberPĄCZKI na Facebooku i Instagramie (@Uber_WAW), żeby otrzymać 75 zł kredytu na jazdę Uberem w stolicy oraz jeden z warszawskich gadżetów Ubera!

Osobiście korzystałem już wielokrotnie z Ubera i polecam Wam tę formę podróżowania po Warszawie! Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług tego przewoźnika, i chcesz otrzymać za darmo 20 zł na przejazdy, przy rejestracji wpisz mój kod:

  • Wybierz: Zniżki
  • Wpisz kod promocyjny: 2vouk
  • strona rejestracji:  uber.com/invite/2vouk

*Cała kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji “Czwórka” wspierającej Dom Dziecka nr 4 przy ul. Łukowskiej w Warszawie. Poprzez fundację mamy możliwość finansowego wsparcia wyjazdu dzieci na wczasy w Górach Stołowych. Aby wziąć udział, wystarczy powiedzieć kierowcy kwotę, którą chcesz przeznaczyć na ten cel. Kierowca będzie miał możliwość ręcznego wprowadzenia wysokości datku w aplikacji. Kwota minimalna to 1 grosz. Po zatwierdzeniu wprowadzonej kwoty, otrzymasz standardowe podsumowanie przejazdu drogą mailową – tak samo jak w przypadku zwykłego przejazdu Uberem.

źródło: Uber – Darmowe UberPĄCZKI na żądanie – Tłusty Czwartek w Warszawie!