Włącz powiadomienia push od mobiRANK.pl

Bądź na bieżąco z informacjami ze świata mobile’a i włącz powiadomienia push serwisu mobiRANK.pl.

Powiadomienia push na Macu  (Mavericks 10.9) z serwisu mobiRANK.pl
Powiadomienia push na Macu (Mavericks 10.9) z serwisu mobiRANK.pl

Jeśli używasz komputera Mac z systemem Mavericks 10.9, to zachęcamy do włączenia powiadomień push z serwisu mobiRANK.pl.

System OS X Mavericks (10.9) lub nowszy (Yosemite) posiadają funkcję, która pozwala użytkownikom subskrybować powiadomienia ze stron internetowych. Powiadomienia push wyświetlają się w Centrum powiadomień w prawym górnym roku lub w postaci komunikatów (sposób i częstotliwość można ustawić w Preferencjach Powiadomień) .

Dzięki włączonej subskrypcji otrzymujesz natychmiastowe powiadomienie w momencie publikacji artykułu na mobiRANK.pl. Aby korzystać z subskrypcji, musisz korzystać przynajmniej z systemu OS X Mavericks (10.9) i najnowszej wersji przeglądarki Safari.

Jak włączyć powiadomienia push w przeglądarce Safari?

Wystarczy wejść przynajmniej dwa razy na stronę mobirank.pl, a przeglądarka Safari automatycznie zapyta, czy chcesz otrzymywać wypychane powiadomienia z naszego serwisu. Klikając na przycisk Pozwól, zezwalasz na otrzymywanie powiadomień.

W każdej chwili możesz usunąć witrynę wchodząc w Preferencje przeglądarki Safari (Safari > Preferencje… > Powiadomienia). Natomiast w systemowych Ustawieniach Powiadomień możesz ustawić sposób wyświetlania i częstotliwość. (logo Apple > Preferencje systemowe… > Powiadomienia).

Co wysyłamy w powiadomieniach?

Serwis mobiRANK.pl wysyła wyłącznie informacje o publikacji nowych artykułów w serwisie.

Zachęcamy do włączenia tej funkcji i dziękujemy!