Onefootball Brasil – Mundial w smartfonie

Aktualne filmy, statystyki, Live Ticker oraz gorące wiadomości ze stadionów „minuta po minucie” – to tylko niektóre z funkcjonalności zawartych w specjalnej edycji aplikacji Onefootball Brasil od Volkswagena przygotowanej na tegoroczne piłkarskie Mistrzostwa Świata aplikacja.

Onefootball Brasil

Onefootball Brasil to wyjątkowe wydanie jednej z najpopularniejszych na świecie aplikacji – Onefootball, zrzeszającej społeczność 14 milionów fanów w ponad 200 krajach świata. Stanowi ona kompleksowe źródło wiedzy o tegorocznym Mundialu, które nie powinno zawieść nawet najbardziej wymagających kibiców piłki nożnej.

Co można w niej znaleźć?

  • aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące zawodników, drużyn i wydarzeń towarzyszących mistrzostwom,
  • relacja „minuta po minucie” z wszystkich meczów;
  • terminarz rozgrywek, wyniki oraz statystyki dotyczące Twoich ulubionych zawodników z każdej drużyny,
  • ekskluzywne video z konferencji oraz wywiady z najważniejszymi bohaterami Mistrzostw!
  • reportaże z wszystkich meczów,
  • spersonalizowane powiadomienia i możliwość ustawienia priorytetów dla istotnych informacji piłkarskich, stanów meczów, filmów i wyników reprezentacji.

Volkswagen to oficjalny partner piłki nożnej na świecie. Aplikacja Onefootball Brasil daje fanom wszystkich narodowości możliwość szybkiego dostępu do szczegółowych informacji związanych z jedną z największych, globalnych imprez sportowych. Dzięki niej fani będą mogli na bieżąco śledzić to, co dzieje się na mistrzostwach – opowiada Anders-Sundt Jensen, szef działu komunikacji marketingowej marki Volkswagen Samochody Osobowe.

Onefootball Brasil Onefootball Brasil

Poza możliwością śledzenia wyników swoich ulubionych drużyn, fani będą mogli również aktywnie uczestniczyć w Mistrzostwach. Aplikacja pozwala na bieżące prognozowanie wyników, wybór najlepszego zawodnika meczu oraz dzielenie się emocjami sportowymi z kibicami na całym świecie.

Tę aplikację musi mieć każdy fan futbolu – takiego zdania jest Anders-Sundt Jensen. I z pewnością jest to możliwe, ponieważ Onefootbal Brasil można pobrać za darmo w 15 językach na systemy iOS, Android i WindowsPhone.

iOS: pobierz z App Store’a
Android: pobierz ze sklepu Google Play
Windows Phone: pobierz ze sklepu dla Windows Phone’a

źródło: informacja prasowa Volksvagen Group Polska