Skype 5.0 na iPhone’a w przyszłym tygodniu

Odświeżony, szybszy i płynniej działający Skype 5.0 dla iPhone’a już w przyszłym tygodniu.

Skype 5.0

Zespół Skype’a z Microsoftu ciężko pracował nad nową wersją Skype’a na iPhone’a. Efekty pracy poznamy już w przyszłym tygodniu. Co zobaczymy, oprócz poprawionej stabilności, płynności działania i wyeliminowania błędów? Nowa wersja Skype 5.0 będzie całkowicie przeprojektowana, zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, a także zobaczymy całkiem nowe funkcje.

Podobnie jak przeprojektowany Skype dla Androida, nowa wersja na iOS-a została całkowicie przeprojektowana od podstaw, aby jeszcze lepiej dostosować ją do systemu iOS. Jak czytamy na blogu Skype’a projektanci i inżynierowie mają obsesję na punkcie każdego piksela, więc możemy spodziewać się naprawde dopracowanej aplikacji mobilnej tego najpopularniejszego komunikatora głosowego i wideo.

Skype 5.0 na iPhone'a

Co nowego w Skype 5.0?

  • szybsze uruchamianie aplikacji Skype 5.0 na iPhone’a – nowa wersja ma być 5 razy szybsza od poprzedniej,
  • płynne przewijanie, poprawione przejścia między ekranami z dodatkowymi animacjami, a wszystko to bez pogorszenia wydajności i zużycia baterii,
  • lepsza integracja – jeśli użytkownik jest offline’a, a my wyślemy do niego wiadomość, otrzyma ją jak tylko będzie dostępny,
  • synchronizacja ze wszystkimi urządzeniami, na których korzystamy ze Skype’a – jeśli odczytamy wiadomość na komputerze lub tablecie, wiadomości na iPhone’ie będą widoczne jako przeczytane.

Jest to największa zmiana w historii Skype’a na iPhone’a. Wkrótce ukaże się także nowa wersja na iPada. Skype dla iPhone’a będzie dostępny na całym świecie za około 7 dni. Do tego czasu obejrzeć na filmie nowe funkcje aplikacji Skype 5.0:

Skype 5.0: Remastered for iPhone

Więcej przeczytacie na iphone.skype.com

Aplikację Skype na iPhone’a pobierzecie z App Store’a, klikając na poniższy link.

Pobierz w App Store

źródło: Skype 5.0: Remastered for iPhone