Google Play Music dostępne w Polsce

Od wczoraj możemy korzystać w Polsce z usługi Google Play Music na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Google Play Music

Google udostępniło w Polsce usługę Google Play Music i dedykowane aplikacje mobilne na Androida i iOS-a. W serwisie muzycznym Google’a znajduje się ponad 20 milionów utworów, które po wykupieniu abonamentu możemy słuchać za darmo. W promocji, gdy zarejestrujemy się w usłudze All Access do 15 sierpnia, możemy słuchać bez ograniczeń muzyki w serwisie przez miesiąc za darmo. W kolejnych miesiącach Google będzie ściągało z naszej karty kredytowej 15,99 zł miesięcznie.

Serwis i aplikacje Muzyka Google Play umożliwiają zaimportowanie do 20 000 własnych utworów z dysku czy iTunesa i słuchania ich w chmurze, na każdym urządzeniu, na którym się zalogujemy do usługi.

Muzyka Google Play

Google Play Music to kolejna usługa streamingowa muzyczna usługa w Polsce obok Deezera, Spotify i WIMP-a. Czekamy jeszcze na iTunes Radio i wtedy będzie można zdecydować, z której warto korzystać

Więcej o aplikacjach możecie obejrzeć na poniższym filmie:

Google Play Music : Everything You Need to Know!

Listen to Music on Google Play

Aplikacje mobilne Google Play Music

Google Play Music app iOSGoogle Play Music app iOS

Wersję desktopową serwisu Muzyka Google Play znajdziecie pod adresem: play.google.com/music

Aplikacje mobilne pobierzecie za darmo z App Store’a i sklepu Google Play, klikając na poniższe przyciski. Niestety usługa nie wspiera telefonów z systemem Windows Phone.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play