How Are You – aplikacja pomagająca ludziom w depresji

How Are You to pierwsza polska aplikacja pomagająca ludziom w depresji i innych problemach emocjonalnych. Zobaczcie jak poprawić sobie nastrój o prawie 20 proc. w 21 dni.

Aplikacja How Are You

Czym jest aplikacja How Are You?

How Are You to prosta w obsłudze aplikacja na telefon służąca do monitorowania nastroju, stworzona z myślą o osobach cierpiących z powodu depresji, lęków, stresu, zaburzeń nastroju, zaburzeń afektywnych dwubiegunowych oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Każdego dnia napotykamy wyzwania które wiążą się ze stresem lub uczuciem lęku, co w konsekwencji może wywoływać wahania nastroju. W miarę upływu czasu wahania nastroju mogą prowadzić do lekkich objawów depresji, które są pierwszą wskazówką, że powinniśmy poszukać pomocy lub wsparcia. Korzystanie z aplikacji How Are You pozwala na pomiar nastroju i określenie jak poważny jest nasz problem z nastrojem. Jeżeli Twój nastrój jest niezwykle niski, zwłaszcza w godzinach porannych, przez okres dłuższy niż dwa tygodnie, to należy niezwłocznie skontaktować się z profesjonalistą od zdrowia psychicznego.

Twórcy, polskie studio Quantum Lab Co. zbadali efekty naukowo i okazuje się, że aplikacja poprawia nastrój o 18% w ciągu 21 dni. How Are You ma pomagać ludziom w depresji i innych problemach emocjonalnych (zaburzenia bi-polarne, stany lękowe itp). Za główny cel twórcy postawili sobie rzetelność, dlatego stworzone narzędzia powstało w oparciu o aktualną wiedzę naukową.

Poniższy wykres przedstawia wyniki 195 użytkowników, którzy monitorowali swój nastrój używając aplikacji How Are You. Ich nastrój po 20 wykonanych testach, poprawił się średnio o 18%. Tym samym analizowane dane sugerują, że monitorowanie nastroju niesie ze sobą potencjał jego poprawy.

Przeczytaj także:

NOCD z odsieczą na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne

Jak to działa?

How Are You App powstało w odpowiedzi na ciągle rosnącą liczbę ludzi zmagających się z problemem depresji oraz zaburzeń nastroju. Unikalne możliwości takie jak złożona analiza wyników testu, dzielenie się nastrojem z najbliższa osobą, dziennik wdzięczności oraz zestaw ćwiczeń z zakresu psychologii pozytywnej tworzą z aplikacji złożone i efektywne narzędzie poświęcone poprawie zdrowia psychicznego. Na przykład monitorując samopoczucie w określonym czasie, miejscach i sytuacjach nie tylko poprawisz swój nastrój, ale przede wszystkim zyskasz przewagę nad własnymi stanami emocjonalnymi, dzięki skutecznej ich kontroli.

How Are You App dzięki rozbudowanej analizie wyników pomoże Ci zidentyfikować ukryte korelacje między otaczającym Cię środowiskiem, a Twoimi wewnętrznymi stanami emocjonalnymi. Nie ważne czy masz właśnie ciężki okres w życiu czy po prostu chcesz poznać lepie siebie, How Are You App jest właśnie dla Ciebie!

How Are YouHow Are You

Najważniejsze funkcje aplikacji How Are You

Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla osób, które chcą zwiększyć efektywność swojej terapii lub leczenia, jak i dla ludzi którzy wysoko cenią sobie możliwość osobistego samodoskonalenia.

 • ocena nastroju na podstawie rzetelnego testu psychologicznego
 • minimalistyczny i dopracowany interfejs i design
 • ponad 30 wskazówek jak poprawić nastrój
 • wydajny, solidny i rzetelny sposób monitorowania nastroju
 • test nastroju
 • zmiany swojego nastroju na wykresie
 • porównanie swojego nastroju ze średnim nastrojem światowym
 • śledzenie zmian nastroju i przyczyny tych zmian
 • analizy, aby uzyskać większy wgląd we własny nastrój
 • dzielenie się swoimi wynikami z bliskimi
 • Dziennik wdzięczności, aby lepiej pamiętać dobre rzeczy

Zobaczcie krótka prezentację jak działa i czym jest aplikacja How Are You.

HAY – How Are You

Czy aplikacja działa? Na razie testujemy :-) Jeśli korzystacie z aplikacji i widzicie znacząca poprawę samopoczucia albo zmniejszenie OCD dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Aplikację How Are You w wersji polskojęzycznej możecie pobrać z App Store’a (1,79 euro) i sklepu Google Play (6,14 zł), klikając na poniższe przyciski.

źródło: How are You, Quantum Lab Co.