Family Guy The Quest for Stuff – wideozapowiedź

TinyCo opublikowało teaser do swojej najnowszej gry mobilnej „Family Guy The Quest for Stuff”. Premiera na iOS-a i Androida odbędzie się w czwartek 10 kwietnia.

Family Guy The Quest for Stuff

Cały czas śledzimy postępy projektu mobilnego Family Guy, który został po raz pierwszy ogłoszony w ubiegłym roku (Gra Family Guy na iOS-a i Androida w 2014 roku). Serial animowany jest jednym z najbardziej popularnych w telewizji, i wiele osób uważa, że gra ma potencjał, aby pokonać Simpsonów. W rzeczywistości, obie gry będą bardzo podobne. TinyCo zapowiedziało, że „Family Guy: Quest for Stuff” będzie darmową grą z różnymi elementami do zakupu. Deweloperzy wraz z nowym zwiastunem zdradzili kilka nowych informacji na temat gry mobilnej Family Guy.

TinyCo zdradziło, że ściśle współpracuje z oryginalnymi twórcami serialu, aby zapewnić autentyczność grze. W grze wystąpią wszystkie znane postaci z serialu telewizyjnego, znajdą się w niej również nowe animacje i nowe dowcipy.

Family Guy: The Quest for Stuff Teaser

Family Guy: Quest for Stuff zostanie upubliczniona w czwartek 10 kwietnia i będzie dostępna zarówno na iPada jak iPhone’a. Czy gra podbije serca fanów serii? Czy znajdziemy coś oryginalnego? Czy może będzie jedynie fajnym uzupełnieniem kreskówki. Przekonamy się już niebawem.

źródło: iDownloadBlog, TinyCoGames