Scanner Pro za darmo w App Storze

Scanner Pro to przenośny skaner na urządzenia działające pod iOS-em. Przez najbliższy tydzień, będzie go można pobrać za darmo w ramach aplikacji tygodnia.

Scanner pro

Popularna aplikacja Scanner Pro od  Readdle’a została wybrana jako aplikacja tygodnia w App Storze (App of the Week).  Oznacza to, że przez najbliższy tygzień  będzie można ją pobrać za darmo zarówno na iPhone’a i iPada, dzięki czemu zaoszczędzicie aż 7 dolarów.

Dla osób niezaznajomionych z aplikacją, Skaner Pro zamienia urządzenie z systemem iOS w przenośny skaner. Może skanować dokumenty, paragony, notatki, zdjęcia i więcej, a następnie przesyłać je do Dropboxa, Evernote i innych usług internetowych w postaci pliku PDF.

Scanner Pro – opis aplikacji

Skaner Pro przekształca iPhone’a i iPada w przenośne skanery. Dzięki temu możecie skanować w każdej chwili notatki lub jakąkolwiek wielostronicowe dokumenty. Zeskanowane dokumenty można przesyłać pocztą elektroniczną i wydrukować, przesłać do Dropboxa, iCloud, Google Drive i Evernote, lub po prostu zapisać na iPhone’ie lub iPadzie. Aplikacja wykorzystuje specjalne algorytmy, które usuwają cienie, aby skan był ostrzejszy, z prawidłową perspektywą, aby dokument był najbardziej czytelny.

Funkcje aplikacji:

  • Skanowanie dokumentów – Scanner Pro skanuje każdy rodzaj dokumentu, począwszy od dokumentów wielostronicowych. Wszystkie skany są zapisywane w formacie PDF.
  • Proste edytowanie – automatyczne wykrywanie krawędzi i zaawansowane przetwarzanie obrazu pomaga niesamowicie szybko uzyskać niemal doskonałe skany. Można również dostosować obszar skanowania ręcznie, przesuwając granice na ekranie telefonu.
  • Wykrywanie obszarów skanowania w czasie rzeczywistym – podczas skanowania, granice są wykrywane i zaznaczane na ekranie automatycznie w czasie rzeczywistym. W ten sposób można wybrać najlepszy obszar, aby uzyskać doskonałe skany bez ręcznych korekt granic.
  • Skanowanie dokumentów do pliku PDF – wszystkie zeskanowane dokumenty zapisywane są do standardowych plików PDF. Można dodawać nowe skany, usuwać lub zmienić kolejność stron w pliku PDF.

Oprócz wysyłania zeskanowanych plików do sieci czy e-mailem można je także szybko wydrukować. Scanner Pro obsługuje również synchronizację z iCloudem, czyli skanowany dokument na iPhone’ie może automatycznie za moment być dostepny na iPadzie czy Macu, bez konieczności kopiowania.  

Scanner pro app

Scanner Pro jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą aplikacją do skanowania dokumentów na iOS-ie. Po raz pierwszy został udostępniony w 2009 roku, do tej pory zebrał wiele nagród i jest obecnie oceniany na 4.5 z 5 w App Storze przez prawie 8 000 zadowolonych użytkowników.

Scanner Pro app

Polecam pobranie aplikacji, nawet jeśli nie planujesz używać jej teraz. Scanner Pro jest dostępny w App Storze za darmo, pobierając ją teraz, nawet po wykasowaniu, będziecie mogli w przyszłości pobrać ją również za darmo. Wersja płatno to koszt 7 dolarów, więc warto zainstalować.

Pobierz w App Store

źródło: iDownloadBlog