Jak namalować Morgana Freemana na iPadzie?

To nie jest zdjęcie! Brytyjski artysta Kyle Lambert namalował na iPadzie Morgana Freemana. Zobaczcie jakie to proste :-)

Morgan Freeman na iPadzie

Wielu ludzi uważa, że iPad może być tylko używany do celów konsumpcyjnych, a nie dla sztuki. Cóż, najwyraźniej Kyle’owi Lambertowi, jak na prawdziwego artystę przystało nie przeszkadzają utarte schematy i wykorzystał popularny tablet Apple’a do namalowania niezwykle realistycznych portretów gwiazd.

W namalował już Willa Smitha, Davida Beckhama i Madonnę, ale jego najnowszym dziełem jest portret znanego aktora Morgana Freemana. Po prostu zobaczcie film jak powstawał ten niezwykły portret.

iPad Art – Morgan Freeman Finger Painting

Lambert opisuje swoje prace jako „najbardziej realistyczne narysowane palcem”. Na portret Freemana składa się ponad 285 000 pociągnięć pędzlem, a namolowanie trwało ponad 200 godzin przy użyciu jedynie palca. Wszystko to na iPadzie Air w aplikacji Procreate. Malowaniu towarzyszyła muzyka, niestety nie wiemy jaka :)

Kyle Lambert jest artystą plastykiem pochodzącym z Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w tworzeniu obrazów i ilustracji do filmu, telewizji, reklamy i druku. Jego najwięksi klienci to Adobe, Paramount Studios i Apple. Więcej prac Kyle’a Lamberta znajdziecie na jego stronie pod adresem: kylelambert.co.uk

źródło: iDownloadBlog, kylelambert.co.uk